En güzel Rus kızı Anastasia Kostenko

Anastasia Kostenko kimdir diye soranların bu yazıyı okumalarını tavsiye ediyoruz. Anastasia Kostenko fotoğrafları da yazımızda yer alıyor.

Rusya’nın en güzel kızı Anastasia Kostenko‘yu sizlere tanıtmamız boynumuzun borcu. Her ne kadar yarışmada 3. olsa da Anastasia Kostenko‘yu binlerce kullanıcı 1. olarak atadı bile!

Mart 2014’te yapılan güzellik yarışmasında Rusya’nın en güzel 3. kızı seçilen Anastasia Kostenko, Rusya’nın Güney Feodal Bölgesi’nde bulunan Rostov Oblastı’nda doğdu.

Anastasia Kostenko kimdir?

Rusya’nın Halkların Dostluğu Üniversitesi’nde öğrenci olan Anastasia Kostenko, en güzel üniversiteli kız yarışması diyebileceğimiz “2014 Miss Universe“de Rusya’yı temsil edecek.

20 yaşındaki Anastasia Kostenko, 1994 doğumlu ve Gazetecilik bölümü öğrencisi.

Anastasia Kostenko, 14 Aralık 2014’te ExCel London fuar ve kongre merkezinde yapılacak olan “2014 Miss Uniterse“in en güçlü adayı olarak dikkat çekiyor.

ANASTASIA KOSTENKO FOTOĞRAFLARI

Görenlerin ağzının açık kalacağı kadar güzelliğe sahip olan ve 2014 Miss Russia yarışmasında 3. olarak kendisini tanıtan Anastasia Kostenko‘nun fotoğraflarını sizler için derledik.

İşte en güzel Anastasia Kostenko fotoğrafları

ANASTASIA KOSTENKO VİDEO:

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *