Emre Ergani hakkında konuşulanlar

Geçen yazın başından bu yana hangi ünlü işletmecinin dedikodusu yapılıyor? Yaz boyunca herkesi dinledim, şimdi sıra bende, işte Emre Ergani hakkında konuşulanlar

Son zamanlarda gece hayatının en çok konuşulan adamı… Herkesin bir fikri var kendisi hakkında… Sosyetenin en ünlü işletmecisi… Yıllardır, her açtığı yeri trend yapmayı başaran ender işletmecilerden. Şeytan tüyü vardır, nereye el atsa bir anda ünlü simalar akın eder mekanlarına. Türkbükü’nü gündeme getirip, beachleri ve akşam üzeri partilerini sosyetenin hayatına soktu. Nişantaşı’nın fenomeni. Seveni kadar sevmeyeni de var. Bugüne kadar dedikodusu yapılan ender popüler simalardan. Yakın arkadaşım, dostumdur…
Dostumdur derken, sakın ola avukatlığına soyunduğum düşünülmesin. Dostluk özelimdir, işle karıştırmak hiç adetim değildir. Bu önemli ayrıntının üzerini çizeyim, birazdan anlatacaklarımdan dolayı. Kendisini tanıdığımdan beri “Gece hayatının yaramaz çocuğu”, “Gecelerin prensi”, “Trendsetter” gibi bir sürü sıfatı oldu. Adının önüne yakıştırılan her şey iltifat değil, gerçeği yansıttı her zaman.
Eğlence sektöründe bugüne kadar parayla pulla işi olmayan tanıdığım ender insanlardan. Son altı aydır, sosyete işi gücü bıraktı, Ergani’yi konuşur oldu. Kime selam versem, bir fikri var kendisi hakkında. Son zamanlarda futbol camiası kimi konuşuyorsa, son altı aydır da sosyetede Ergani aşağı Ergani yukarı. Peki kimdir bu ünlü işletmeci? Nasıl oldu da ünlü diye tanımlandı?
Anlatmaya çocukluğundan başlamayacağım elbette. Ergani, Havana’yla gündeme geldi. Türkbükü’nün magazinle dolup taşmasını sağladı. Beach partilerin Türkiye’deki mucidi. Nişantaşı’nın en ünlü barı Biber’in yaratıcısı. Tüm sosyetenin peşinde koştuğu bir işletmeci. Bugün ise tüm geçmişe sünger çekip, küllerinden doğmaya hazırlanan gecelerin prensi…
Bu kadar ünlü olup, aniden tüm işlettiği yerlerden elini eteğini çekince, arkasında da bir sürü cevap isteyen soru bıraktı.

İşte son altı aydır tüm cemiyet hayatının merak ettiği sorular!
-Türkbükü’nü neden bıraktı? Geçen yaz yıllar sonra neden Türkbükü’ne geri döndü?
-Neden işletmeciliğini yaptığı tüm mekanlar birer birer elinden gitti? Blackk, Levendiz Rum Meyhanesi, Jack Russel, Biber, Bobou, Şapel, Rixos, W Hotel..
-Tüm bunlar yaşanırken, hakkında çıkan dedikodulara nasıl göğüs gerdi?
Herkesin inişleri çıkışları olabilir. Her yaptığı yatırım başarıyı yakalayamaz. Ergani, her zaman zirvede kalmayı başardı. Ergani, Biber’i devretti. Geçtiğimiz gün Biber yeniden açıldı. Devralan yatırımcısına başarılar dilerim. Ergani ise Park Şamdan’da The Bar’ı açıyor.
Biliyorum ki, yine trend yaratacak. Ama şunu da biliyorum ki, siz siz olun bu sosyetenin diline düşmeyin. Allah korusun.

AKIN ALTAN’IN SON KARARI
Akın Altan gündemimize şarkıcı Bengü’yle olan ilişkisiyle girdi. İkili aniden ayrıldı. Geçen yazın ortalarındaysa Altan, Ece Erken’le yakınlaştı. Bir süre gizlediler ilişkilerini, basından daha fazla kaçamadılar. İlişkilerini açıklamak zorunda kaldılar. Bugüne kadar kimselerin özel hayatına laf etmedim. Bugünden sonra da etmeyi düşünmüyorum.
Akın Altan’ın yakın arkadaşları, başlangıçta bu ilişkiye soğuk durdu. Bendeniz de soğuk duranlardanım. Duyduğuma göre, ikili evlilik kararı almış. Altan yakın arkadaşlarına haber göndermiş, “İlişkime saygı duymayan benimle selamı sabahı kessin” demiş. Altan sonuna kadar haklı, madem ki evlilik kararı almış, arkadaşlarına ikilinin mutluğunu dilemek düşer. Madem dost diyorsunuz, buyurun dostunuzun yanında olun.

Ersin Süzer

 

Bir önceki yazımız olan Kadınlar ve dekolteli kadınlar başlıklı makalemizde dekolte, Dekolte giyene tecavüz ederler ve dekolteli kadınlar hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *