Emel PIRLANTA

Özel günlerde pırlanta

Özel günleri unutulmaz yapan hediyelerdir. Örneğin eşinize evlenme teklif ederken hediye ettiğiniz pırlanta tektaş yüzüğü eşiniz yanından ayırmaz. Ne zaman baksa sizi ve evlilik teklifinizi hatırlar. Hatta eşinize daha sevgililk döneminde belki pırlanta küpe almışınızdır. Her kullandığında güzel anıları hatırlar.

pırlanta küpe

Evlilik yıldönümleri hediyeleri biraz daha farklı olur. Yıllar geçtikçe ona olan sevginiz hiç bitmemiş ve artarak devam etmiştir. Ona her gün hediye almıyorsunuz belki ama en özel günde evlilik yıldönümünde hediye edeceğiniz pırlanta kolye onu inanılmaz sevindirecektir. Arada buzlar varsa onlarıda eritme özelliği vardır. Kırgınlıkları ortadan kaldırır.

tektaş

Her bayanın severek kullandığı pırlanta takılar vardır. Bazı bayanlar için yüzükler, bazıları için küpeler, bazıları da kolyeleri tercih ederler. Hepsini birden tercih eden anneniz, eşiniz veya sevgiliniz varsa onun içinde pırlanta set hediye etmeniz uygun olur. Pırlanta takılar kesmlerinde göre değişiklik gösterir. Hangi kesim şeklinden pırlanta hediye edeceğinizi kişinin zevkini hesaba katarak seçin. Bazı modeller kalp şeklindedir ve genelde herkes tarafından sevilir. Bazı modeller damla şeklinde kesilmiştir ve anneler için çok uygun modellerdir. Taşlara göre model seçeneği çok fazladır. Renkli taşlar, sade tektaş, pırlanta inci takılar olarak çeşitlendirilebilir.

pırlanta kolye

Satın alırken ürünün sertifikası olması çok önemlidir. Sertifikada ürünün özellikleri detaylı yazmaktadır. Ayrıca hangi firmadan aldığınıza dair imza bulunmaktadır. Bu sertifika satın aldığınız yer ile aranızda güven oluşmasını sağlar. Yaklaşan anneler günü için hediye almadıysanız bunları düşünün. Eğer vaktiniz varsa kuyumcu dükkanlarını dolaşabilirsiniz ama bizdeki modellere emelpirlanta.com adresimizden inceleyebilirsiniz. İnternet sitemiz pek çok modeli göz önünüze getirecektir. Hepsinin özelliklerini okuyup birebir resimlerini inceleyip güvenle satın alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *