Eda Taşpınar güzellik sırlarını sıraladı

Eda Taşpınar, Loreal grubu bünyesinde yer alan doğal saç bakım markası Matrix ile kadınları baştan yaratmak için kolları sıvadı. Taşpınar, “Eda Taşpınar ile Stil Danışmanlığı” projesi kapsamında kuaför Hakan Akbalık’ın Levent’teki H.T.B Stüdyo’sunda kadınlarla biraraya gelerek önce bu senenin trendlerinden bahsetti sonra kadınların isteği doğrultusunda onlara kendilerini keşfetmelerini sağladı.

Saç makyaj ve stil konusunda kadınlara danışmanlık yapan Taşpınar, “Yaşam koşulları yüzünden kendimizi unutabiliyoruz ve frekansımız kaçabiliyor. Burada yaptığımız yönlendirmelerle o frekansı tekrar yakalamalarına yardımcı olmaya çalışıyorum. Klişe olacak ama içtenlikle inanıyorum ki her kadın güzeldir. Önemli olan onu ortaya çıkarmak” dedi. Gelen kadınları alışkanlıklarına, iş yaşamlarına medeni durumlarına, ve kilolarına göre tavsiyelerde bulunduklarını söyleyen Taşpınar, “İki çocuk annesi bir kadına minicik bir elbise giydirmemeye çalışıyoruz. Vücut tarzına göre kıyafetler seçmesine yardımcı oluyoruz” dedi.

Ruh halime göre giyiniyorum

“Artık her şey sadeleşti. Minimal oldu her şey. Ben de biraz sadeleştim. Her zaman içimden ne geliyorsa öyle giyinen biri oldum. Ruh halime göre giyiniyorum” diye konuşan Taşpınar, önümüzdeki sezonun moda trendleri hakkında da ise şu sözleriyle bilgi verdi : “Bu sene siyah beyaz yine çok moda. Bunu kemer, takı gibi detaylarla ortaya çıkarabilirler. Uzun etekler, hacimli ceketler, makosenler dikkat çekiyor. Renk olarak bordo ve mürdüm eriğini hemen her markada görebiliyoruz. Tulumlar da yine gözde. Ancak tulum giymek cesaret ve dikkat ister. Vücudunuza göre giyinmemiz lazım. Güzellik detaylarda saklıdır. Dantelle hatta transparanla bile çok güzel detaylar yaratılabilir. Önemli olan dolaptakileri kullanmak. Eski kıyafetleri keserek biçerek, bir şeyler ekleyerek çok güzel yeni bir kıyafet çıkarabilirsiniz ortaya” Taşpınar proje kapsamında Eylül ayı boyunca İstanbul, İzmir, Manisa ve Ankara’daki Matrix kuaför salonlarında kadınlarla buluşacak.

Bir önceki yazımız olan Seda Sayan orkestrasına çıldırdı: Kovun bunları başlıklı makalemizde evleneceksen gel ve seda sayan hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *