Ecem Hotoğlu kimdir?

Sosyal medyada şu sıralar Ecem Hotoğlu ismiyle ilgili mesajlar atılıyor. Ekşisözlük, Twitter, Facebook ve Tumblr’ın en çok konuşulan konusu Ecem Hotoğlu ismi oldu.

Ecem Hotoğlu kimdir?

Sosyal medyada yayınlandığı iddia edilen bir video sonrasında Ekşi Sözlük’te Ecem Hotoğlu ile ilgili bir ileti yazıldı. İletiyi ve Ecem Hotoğlu hakkında detaylı bilgi yazamıyoruz.

Twitter’da Ecem Hotoğlu ismiyle, ‘Smurfettecey’ takma isimli hesaptan en son “1 haftalık eğlenceniz için bir insanın hayatını bitiriyorsunuz sizin bu yaptığınız benim yaptığımdan daha berbat.” açıklamasıyla sosyal medyadaki ‘iddialara’ karşılık verdi. 

Ecem Hotoğlu bir Twitter üyesinin yazdığı “Ecem Hotoğlu na yazılanları okudum da gerçekten korkunç bir ülkede yaşıyoruz allah kimseyi bu milletin eline düşürmesin.” mesajı da herkesle paylaştı.

ECEM HOTOĞLU FOTOĞRAFLARI

Ecem Hotoğlu‘nun Twitter ve Facebook’ta ‘herkese açık‘ olarak paylaştığı bazı fotoğraflar:

ECEM HOTOĞLU’NUN ASK.FM’DE YAZDIĞI MESAJLARDAN BAZILARI:

Ecem Hotoğlu’nun Ask.FM isimli sosyal medyada ‘herkese açık‘ olarak yazdığı mesajlardan bazıları şunlar:

ECEM HOTOĞLU’NUN TWITTER’DA YAZDIĞI MESAJLARDAN BAZILARI:

 Ecem Hotoğlu’nun 11 bin takipçisi bulunan ‘@Smurfettecey‘ nickli Twitter hesabında herkese açık’ olarak attığı tweetlerden bazıları şunlar:

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *