Ece Erken’in düğünü sonunda gerçekleşti

Beklenen düğün gerçekleşti… Haziranda nikah kıyan beş aylık hamile Ece Erken, doğuma kısa bir süre kala düğün yaptı. Çiftin mutluluğuna, tekmeler atan minik Eymen de katıldı…

Ece Erken-Serkan Uçar çifti, haziran ayında İzmir’de düzenlenen sade bir nikahla evlenmişti. Dört aydır tanışan ikilinin, sadece arkadaşlarının katıldığı bir tören yapması akla Ece Erken’in istenmeyen gelin olduğu iddialarını getirmişti. Ancak Erken, “Yıl sonunda ailelerin de katılacağı bir düğün yapacağız” demişti. O düğün önceki akşam Les Ottomans Hotel’de gerçekleşti. Çiftin ailelerinin tam kadro katıldığı gecede karı- koca, 100 kişiyi ağırladı.

RÖTARLI DÜĞÜN

Ece Erken ile Serkan Uçar’ın gecikmeli düğünü, Les Ottomans Hotel’de gerçekleşti. Çifti, dostları ve aileleri yalnız bırakmadı

Haziran ayında sade bir nikahla evlenen Ece Erken ve Serkan Uçar çifti, düğünlerini önceki akşam Les Ottomans Hotel’de yaptı. Yaklaşık 100 kişinin katıldığı törende çift, konuklarla yakından ilgilendi.
Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erken ve Uçar, söylentilerin aksine ailelerinin kendilerini yalnız bırakmadığını söyledi. Düğünün en ilginç olayı ise, beş aylık hamile olan Erken’in, röportaj verdiği sırada bebeğinin tekmelerini hissetmesi oldu. Uçar da, kulağını eşinin karnına götürerek tekmeleri dinledi.

Ece Erken evlilik cüzdanını yayınladı!

 Ece Erken: Kocam o an sürünsün istedim

 

Bir önceki yazımız olan Esra Sönmezer Vay Başımıza Gelenler filminde başlıklı makalemizde esra sönmezer, esra sönmezer vay başımıza gelenler ve vay başımıza gelenler hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *