Ece Erken’e 890 bin Euroluk doğumgünü hediyesi

Doğum yapmasına haftalar kalan Ece Erken, önceki gün eşinin sahibi olduğu Fly Motors‘un Fulya’daki yeni yerinin açılışını gerçekleştirdi.

Eşi Serkan Uçar’la misafirleri karşılayarak yakından ilgilenen Erken, doğum hediyesini de erkenden alarak büyük bir sürpriz yaşadı. 890 bin euro değerindeki beyaz Lamborghini Aventador marka otomobili, doğum hediyesi olarak eşine hediye edeceğini belirten Serkan Uçar, eşini direksiyona geçirmeyi de ihmal etmedi. 890 bin euro’luk otomobiliyle Asena Erkin ve Yağmur Sarıoğlu’na rakip olan Ece Erken, “Yalnız ben bunu kullanmaya kıyamam Asena’nın arabasına çarptıklarını duydum. Bir sürü hasar varmış, ne gerek var şimdi böyle bir şeye” diyerek herkesi güldürdü.

Doğumunu Amerika’da yapmaya hazırlanan Ece Erken, aile büyüklerinden veto yediğini de söyledi. Erken, “Ben çocuğumun geleceği için Amerika’da doğum yapmak istiyordum. Fakat eşimin ailesi ve kendi ailem bu duruma karşı çıkıyor. Burada doğum yapacağım anlayacağınız, bu duruma da en çok doktorum sevindi” dedi.

Ece Erken’in düğünü sonunda gerçekleşti

 Ece Erken evlilik cüzdanını yayınladı!

 Ece Erken Türk Hava Yolları’na çok kızdı!

 

Bir önceki yazımız olan Bu Tarz Benim'lerden hangisi daha çok izleniyor? başlıklı makalemizde Bu tarz benim, Bu Tarz Benim reyting ve Bu Tarz Benim Yeni Sezon hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *