Ece Erken: Yuvamız yıkılmıyor

Ece Erken dört ay önce evlendiği Serkan Uçar’ın, Serdar Ortaç’ın “Ece çocuğu nasıl yaptın, bize de öğret” sözlerine kızıp Erken’i kolundan çekiştirerek mekandan dışarı çıkarması sonucu ağlayarak mekanı tek başına terk eden Ece Erken boşanacakları iddialarını yalanladı.

Ece Erken ilk olarak Instagram’dan soy adını değiştirip, Uçar’la olan fotoğraflarını silsede sonrasında yaptığı açıklamada boşanacakları haberlerini yalanladı. Erken “Hayatımın en güzel dönemini yaşarken ne küçük bir tartışma ne de saçma sapan yorumlar beni üzmez hala anlamadınız mı?” dedi. Mekanı ağlayarak ter ettiğini kabul eden ama eşinin “Boşayacağım o karıyı” demesini yalanlayan Erken “Abartmayı yazılan her şeye inanmayı seviyoruz. Orada küçük bir tartışma, yazılan ama edilmeyen sözler var. Ağladım ama şu an kapı gıcırtısında bile ağlıyorum malum durumdan. Yuvanın yıkıldığı yok. Şu an tek derdim bebeğimin sağlığı” dedi. Eşi Serkan Uçar da çıkan haberlerle ilgili Instagram üzerinden Ece Erken ve ailesinden özür diledi. Uçar “Eğelencemiz küçük bir yanlış anlaşılma sonucu tartışmayla bitmiştir. Her evlilikte olan küçük tartışmaları bile yaşamazken aylar sonra maalesef ilk kez içtiğim 1-2 kadeh içki sonucunda saçmaladığım doğrudur. Ama yazılan gibi asla hamile eşime en ufak zarar verdiğim doğru değildir. Kolunu değil elini tuttum. Kendisinden ve değerli ailesinden özür diliyorum” dedi. Uçar yazdığı nota ekleme yaparak “Hamile ve çocuğum taşıyan kadına hayatım boyunca terbiyesizlik yapmadım, yapmamda. Çünkü karımı her şeyden çok seviyorum. Biz zor günler geçirip evlenmişken birbirimize hiçbir zaman bir saygısızlığımız olmadı ve olamazda çünkü biz birbirimizi seviyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Özge Ulusoy'dan Hacı Sabancı ve evlilik açıklaması başlıklı makalemizde Ayvalık Uluslararası Zeytin Hasat Günleri, Hacı Sabancı ve Özge Ulusoy hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

2 Responses

  1. November 18, 2014

    […] Ece Erken: Yuvamız yıkılmıyor Hamilelik nasıl gidiyor? Çok güzel gidiyor. Hayatımda hiç 50 kilonun üzerini görmedim; şu an 56 kiloyum. Doktorum “Sen aslında şu an normal haline geldin, çok zayıftın” diyor. Yememden hiç kısmıyorum, ne olursa yiyorum. Yediklerim sanırım bebeğe değil, bana yarıyor. Anne olacağınızı öğrendiğinizde neler hissettiniz? Hamile kaldığımı öğrendiğim gün yalnız ve kuafördeydim. Yan tarafta da eczane vardı.  “Beklerken bir test yaptırayım” dedim; pozitif çıktı. Diğer kadınlar ne hissediyor bilmem ama hamilelik gerçekten tarif edilemez bir şey. Bebeğin bu kadar erken olması planlı mıydı, yoksa sürpriz mi oldu? Evlenmeden önce annemle babam o kadar çok torun istiyordu ki, “Git sperm bankasından al, yap” bile dediler. Sonra Serkan’la tanıştık, devamı geldi. Aslında çocuk için evlendik. Yoksa sevgililik dönemini de seven bir insanım; naz yapmayı, küsmeyi severdim. Nasıl başladı ilişkiniz? Evlenmeden önce ne kadar beraberdiniz?Klasik olacak ama arkadaşlar sayesinde tanıştık. Abisini pek sevmezdim çünkü bir arkadaşımla beraberdi ve ayrılmışlardı. Gerçi şimdi aile olduk (gülüyor). Bir ortamda karşılaştık, “Abisi mi, değil mi?” diye Serkan’a bakmaya başladım. Öyle tanıştık. Evlenmeden önce de toplam iki ay beraberliğimiz oldu. Evlenilecek biri olduğuna          nasıl karar verdiniz? Serkan’la tanışsan, seni bile her şeye ikna eder! Ben “Acaba” derken kendimi nikah masasında buldum. […]

  2. November 26, 2014

    […] Ece Erken: Yuvamız yıkılmıyor […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *