Ece Erken: Kocam o an sürünsün istedim

Ece Erken: “ Evlenmeden önce annemle babam o kadar çok torun istiyorlardı ki, “Sperm bankasından al, yap” bile dediler. Sonra Serkan’la tanıştık, devamı geldi. Aslında çocuk için evlendik diyebilirim”

Geçen yaz sürpriz bir kararla Serkan Uçar ile nikah masasına oturan sunucu Ece Erken, herkesi şaşırtmıştı. Ardından yakın bir tarihte anne olacağını, bir erkek bebek beklediğini duyurdu. Ancak geçtiğimiz hafta Serdar Ortaç’ı dinlemeye gittiği gece kulübünde eşiyle kavga etti ve bu olay günlerce manşetlerden düşmedi. Erken, olayın iç yüzünü ve evliliği hakkında merak edilen her şeyi ‘Hafta Sonu’na anlattı.

Ece Erken: Yuvamız yıkılmıyor

Hamilelik nasıl gidiyor?

Çok güzel gidiyor. Hayatımda hiç 50 kilonun üzerini görmedim; şu an 56 kiloyum. Doktorum “Sen aslında şu an normal haline geldin, çok zayıftın” diyor. Yememden hiç kısmıyorum, ne olursa yiyorum. Yediklerim sanırım bebeğe değil, bana yarıyor.

Anne olacağınızı öğrendiğinizde neler hissettiniz?
Hamile kaldığımı öğrendiğim gün yalnız ve kuafördeydim. Yan tarafta da eczane vardı.  “Beklerken bir test yaptırayım” dedim; pozitif çıktı. Diğer kadınlar ne hissediyor bilmem ama hamilelik gerçekten tarif edilemez bir şey.

Bebeğin bu kadar erken olması planlı mıydı, yoksa sürpriz mi oldu?

Evlenmeden önce annemle babam o kadar çok torun istiyordu ki, “Git sperm bankasından al, yap” bile dediler. Sonra Serkan’la tanıştık, devamı geldi. Aslında çocuk için evlendik. Yoksa sevgililik dönemini de seven bir insanım; naz yapmayı, küsmeyi severdim.

Nasıl başladı ilişkiniz? Evlenmeden önce ne kadar beraberdiniz?
Klasik olacak ama arkadaşlar sayesinde tanıştık. Abisini pek sevmezdim çünkü bir arkadaşımla beraberdi ve ayrılmışlardı. Gerçi şimdi aile olduk (gülüyor). Bir ortamda karşılaştık, “Abisi mi, değil mi?” diye Serkan’a bakmaya başladım. Öyle tanıştık. Evlenmeden önce de toplam iki ay beraberliğimiz oldu.

Evlenilecek biri olduğuna          nasıl karar verdiniz?

Serkan’la tanışsan, seni bile her şeye ikna eder! Ben “Acaba” derken kendimi nikah masasında buldum.


‘BABASI AĞLAYARAK ARADI’

Peki evlilik teklifi nasıl geldi?Bana her saniye teklif ediyordu zaten. Bir yıl içinde evleneceğimizi söylüyordu. Yeni tanıştığımız için tanımaya çalışıyordum. Serkan’ın yaşı genç olmasına rağmen ağırdır, olgundur.

Serkan Bey’in babası evlendiğinizin ertesi günü gazetelere olumsuz demeçler vermişti. Nasıl çözdünüz aranızdaki sorunları?

Evet, Serkan’ın babası gazetelere konuştu ama ertesi gün beni ağlayarak aradı ve özür diledi. O anlık sinirle yapmış. Ağlayan bir adamı da affetmemek gibi bir şey söz konusu olamaz. Sonuçta affetmek Allah’a mahsus.

‘KOCAM O AN SÜRÜNSÜN İSTEDİM’

Kavga ettiğiniz     o gece neler oldu? Serdar Ortaç’ı dinlemeye gitmişsiniz ama gece     kötü bitti… Hamile kaldıktan sonra gece dışarı çıkmıyorduk; bir tek o gece çıktık. Serkan’ın bünyesi içkiye alışık değil. O gece de 1-2 kadeh içti. Aslında arkadaşlarımızla bebeğimizi kutlamaya gittik. Ben erken ayrılmak istediğimi söyledim. Bizimki de “Baba oluyorum” diye gaza gelip “Hayır kalacağız” diyerek üzerime geldi. Lavaboya giderken elimden tuttu, bodyguard’lar da yanlış anladı. Beni tanıdıkları için müdahale ettiler. Eve gelince sosyal medyadaki fotoğraflarımızı ve soyadını sildim.

O an kafanızda bitirmiş miydiniz ilişkiyi?

Hayır… Sonuçta bebeğimin babası. Biraz naz yaptım diyelim. Korkutmak istedim. Sürünsün istedim; süründü de (gülüyor)…

Bebeğinizin ismini belirlediniz mi?

Eymen ismini düşünüyoruz. Kutlu, değerli demek.

Bir önceki yazımız olan Çağatay Ulusoy çiftçi oldu! başlıklı makalemizde Çağatay Ulusoy ve Farmville hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *