Ebru Şallı Sinan Akçıl ile evlenmeyecek

Ebru Şallı ile birlikte olan Sinan Akçıl, Arap kanalına özel hayatıyla ilgili ilginç bir açıklama yaptı: “Kariyerime odaklanmak istiyorum; evlenmeyi düşünmüyorum”

BAŞARI ŞANS VE KADERDE

Sinan Akçıl, MBC4 kanalında ekrana gelen ‘Turki Ekstra’ programında Liana Dahdouh’un sorularını yanıtladı. Söyleşiye ‘Tabi Tabi’ şarkısının başarısına ilişkin sorularla başlayan Akçıl, “Biraz şans ve kader, doğru mevsim, zaman ve enerji birleşince böyle oluyor” dedi.

BABAM GiZLi GiZLi DiNLiYOR

Babası Saim Akçıl’ın konservatuarda profesör olduğunu ve kendisine “Kızlar sürekli seni soruyor” diyerek takıldığını anlatan şarkıcı, “Çantasında CD’lerim var, beni gizli gizli dinliyor. Ama annem her konserde en önde” şeklinde konuştu.

EVLENMEYi DÜŞÜNMÜYORUM

“Ne zaman evleneceksiniz?” sorusu karşısında “Bunun zamanlaması olamaz” diyen Akçıl şöyle devam etti: “Kader diyelim ama kariyerime odaklanmak istiyorumn. Evlenmek gibi bir şeyi düşünmüyorum.”

Bir önceki yazımız olan Nil Anka röportajında 'Baskın'ı anlattı başlıklı makalemizde Nil Anka, Nil Anka Baskın ve Nil Anka kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *