Ebru Gündeş’in en yakın arkadaşı Demet Akalın oldu

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab çiftinin yeni ‘kankaları’ Demet Akalın’la Okan Kurt çifti oldu.

Geçen hafta Reza Zarrab‘ın 58 milyon dolara yeni aldığı uçağıyla İtalya’ya uçan iki çift, unutulmaz bir tatil geçirdi. Başta Milano olmak üzere İtalya’nın birçok şehrini gezerek, yüklü miktarda alışveriş yapan ‘ynei kankalar’, önceki gün İstanbul’a dönüş yaptı.

Gulfstream G550 model uçalarıyla ilk seyehatlerini Demet Akalın ve Okan Kurt çiftiyle yapan Ebru Gündeş’le Reza Zarrab çiftinin astronomik rakamlarda alışveriş yaptığı da öğrenildi.

Ebru Gündeş ve Reza Zarrab ayrılıyor iddiası

 Emel Müftüoğlu’ndan Ebru Gündeş’in kızına swarovskili ayakkabı!

Eşi Ebru Gündeş’e aldığı pahalı hediyelerle çok konuşulan Reza Zarrab’a rakip çıktı. Emel Müftüoğlu, Ebru Gündeş’in kızına üzerinde bin adet swarovski taşın olduğu ayakkabı hediye etti.

Şarkıcı Emel Müftüoğlu yakın dostu Ebru Gündeş‘in 3 yaşındaki kızı Alara için kesenin ağzını açtı. Alara‘ya olan düşkünlüğüyle bilinen Müftüoğlu, tasarımcı bir arkadaşına spor ayakkabı siparişi verdi.

Ayakkabıların üzerine bin adet swaroski taş koyduran ünlü şarkıcı karşılığında 2 bin lira ödedi. 10 gün önce tamamlanan ayakkabıları küçük Alara‘ya gecikmeli de olsa doğum günü hediyesi olarak verdi.

 

Bir önceki yazımız olan Petek Dinçöz menajeri ile yollarını ayırdı başlıklı makalemizde Petek Dinçöz ve Petek Dinçöz menajeri hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *