Duman Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser verecek

Türk Rock müziğinin en iyi gruplarından Duman Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayranlarıyla buluşacak.

Duman, 7 Aralık’ta Bostancı Gösteri Merkezi’ni sallayacak.

Milyonların takip ettiği rock grubu Duman, son çıkardığı Darmaduman isimli albümünden ve eski hitlerinden oluşan şarkılarla Bostancı Gösteri Merkezi’nde sizlerle olacak.

 Konser Tarihi: 7 Aralık

Bilet fiyatları: 56 TL

DUMAN’IN DARMADUMAN ALBÜMÜ

Duman’ın yeni albümü “Darmaduman” yayımlandı. Şarkılardan, müzikten, kayıtlardan konuşurken konu elbette Gezi’ye, baba olmaya, evliliğe ve genç kuşaklara geldi. Grubun 90’lar kuşağına bazı tavsiyeleri var…

Duman’ın yeni albümü “Darmaduman” yeni şarkıların çalındığı bir konser albümü gibi. Canlı çalmaya o kadar kendilerini verdiler ve bu işi o kadar seviyorlar ki albümü de canlı gibi kaydetmişler. Bir Beyoğlu öğleden sonrası buluşma yerimize tek tek geliyorlar. Önce Batuhan Mutlugil. Bronzlaşmış. Ege adalarından yeni dönmüş. “Sessiz sakin yerlere gittim, trekking yaptım, tenha koylardan denize girdim” diyor. Yorucu bir konser ve kayıt döneminin ardından kafayı dağıtmak için iyi bir yol.

Ari Barokas iki aya baba olacak, çok heyecanlı. Cengiz Baysal grubun ağır abisi gibi. Etkili ama sessiz. Kaan Tangöze son gelen. Yeni kalkmış, kahvaltı etmemiş. İlk röportajımızı sucuklu yumurta yiyerek yapmıştık. Nereden nereye dedik. Çaylar, kahveler söylendi… Ortam bu…

Devamı için tıklayın:

Darmaduman albümü ve şarkıları

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *