Doğum sonrası depresyonda!

Cambridge Düşesi Kate’in doğum sonrası depresyona girdiğiöne sürüldü. Prensin çalışmaya başlaması Düşes’i yalnızlığa itmiş.

ABD’de yayımlanan magazin dergisi Star, bu hafta kapağına Düşes Kate ve ABD’li ekran yıldızı Kim Kardashian’ı (32) taşıdı. “Alone: With Their Babies” (Bebekleriyle Yapayalnızlar) manşetiyle çıkarılan dergide, her ikisi de yakın zamanda doğum yapan ünlü isimlerin eşlerinin ilgisizliği nedeniyle zor bir dönemden geçtiği öne sürüldü. Habere göre, Düşes herhangi bir bakıcıdan yardım almaksızın bebeğiyle zaman geçiriyor. Sadece annesinden destek alan Düşes’in, bunu bebeğini normal bir şekilde büyütmek istediği için tercih ettiği düşünülüyor.

AMA bu süreçte doğum izni dolan ve Galler’deki askeri görevine dönene Prens William’ın yokluğu Düşes’i tedirgin ediyor. Çifte yakın bir kaynak, “Başta ilk kez baba olmanın sevincini yaşayan William, şimdi bakımı kadınlara bıraktı. Bebek bezi değiştirmeyi de öğrendi ama her aksiyon adamı gibi bildiği işine döndü” dedi. William’ın yokluğu yüzünden kendini yalnız hisseden Düşes ise, kendini çok bunalmış hissediyor ve bazen ağlıyor.

Bir önceki yazımız olan “Neden Romanlar da bir dünya markası olmasın ki?” başlıklı makalemizde roma merket projesi, roman ve romen hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *