Didem İnselel O Hayat Benim dizisini ve Fulya’yı anlattı

FOX’ta yayınlanan “O Hayat Benim”de “Mehmet Emir Atahan”ın (Sinan Albayrak) eşi “Fulya”yı oynayan Didem İnselel ile dizisini ve rolünü konuştuk.

“Fulya” nasıl bir karakter?
Çoğu Türk kadını gibi, kocasının her dediğine “Tamam” diyen, onun mutluluğuyla mutlu olan biri. Kendi hayatını tamamen kenara itmiş, tek amacı kocasını mutlu etmek … Kocasını çok seviyor. Yıllar sonra eşinin bir kızı ortaya çıkıyor ve anne olmadığı halde onu sahipleniyor. Empati yeteneği çok güçlü. Eşini çok sevdiği ve de çocuğa üzüldüğü için bu olayı kabulleniyor.

Sizi hep böyle “iyi kadın” rollerinde mi göreceğiz?
Bu beni insan olarak mutlu ediyor, ama oyuncu olarak açıkçası çok da mutlu etmiyor.

Kötü kadın rolü gelmiyor mu?
Bundan önce 13 bölüm “kötü abla”yı oynamışlığım var. Ama karakter pek oturmadı. (Gülerek)

Genelde uzun soluklu işlerde yer aldınız. Sezgiler güçlü mü?
Şans… İstediğin kadar setlerde uzun zaman geçir, istediğin kadar fazla insan tanı, ne olursa olsun, artık insanlar, hangi projenin tutup, tutmayacağına karar veremiyor. Tutar dediğim tutmuyor, tutmaz dediğim tutuyor…

Dizilerin süresinin uzun olmasından şikayetiniz var mı?
Biz ne kadar şikayet edersek edelim, hiçbir zaman o kamera arkasındaki teknik ekibin yorulduğu kadar yorulmuyoruz. Ne emek olarak ne de karşılık olarak mukayese edilemeyecek bir denklem. O yüzden evet zor, uzun ama kendi adıma şikayet etmiyorum. §ahnemi çekip, evime gidiyorum ve uyuyorum, ama onlar öyle değil.

Dizide kanalın önemi ne?
Bu projeye başlarken hepimizin kafasında 13 veya 26 bölüm gider fikri vardı. Çok şükür reytinglerimiz de iyi geliyor. Bir dizi başladığında tutmayabilir, ama FOX en azından tutmadığını bile görmek için bir zaman veriyor. Bu çok önemli. Emeği görmemezlikten gelmiyor.

İlerleyen bölümlerde seyirci nasıl bir “Fulya” görecek?
“Fulya” şimdiye kadar hep sustu, ama yumuşak atın çiftesi pek olur. Ayrıca hiç kimse sadece iyi ya da sadece kötü değildir.

‘Çok ızgara olmuşluğum var!’

Dizideki gibi aşık olduğunuz halde sizi sevmeyen biriyle evlenir miydiniz?
(Gülerek) O şekil evlenecek olsam 38 yaşına kadar beklemezdim. Benimle ilgilenenlerle ben ilgilenmedim, ilgilendiklerimse benimle ilgilenmedi.

Neden?
Bilmiyorum ki! Kaçan balık büyük olur, kaçamayan ızgara… Çok ızgara olmuşluğum var. Aşık olduğum zaman duygularımı saklayabilen biri değilim. Aşık olunca B planım yoktur. Duygularıyla hareket eden biriyim. O yüzden aşkta şanssızım.

Aile kurma isteğiniz…
Yok. Çok şahane bir ailem var ve bana yetiyor. Yenisini kurmaya tâkâtim yok. Evliliğe inanmıyorum. Evlenmek gibi bir hayalim hiç olmadı. Ama gözüme bir perde iner, yarın bir anda kendimi evli, hamile de bulabilirim.

Bir önceki yazımız olan Ekin Mert Daymaz ile Hande Erçel Karaköy'de görüntülendi başlıklı makalemizde Ekin Mert Daymaz, ekin mert daymaz sevgilisi ve Güneşin Kızları hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *