Diablo 3’ten para kazanmak!

15 Mayıs 2012’de piyasaya çıkan Diablo III’ oynu, oyuncusuna para kazandıran özelliklere sahip.

Video oyunları tarihih en çok beklenen oyunlarından olan ‘Diablo III’ geçen yılın Mayıs ayında piyasaya çıkmıştı. Rol yapma oyunu (RYO) için ithalatçı Aral Game, ön siparişleri alınmıştı.

Oyuncular Sanctuary’i, Burning Hells’in yozlaşmış güçlerinden kurtarma görevini üstlenecek, birbirinden farklı ve tehlikeli ortamlara girecek, tecrübelerini ve yeteneklerini geliştirecek, inanılmaz güçlere sahip eşyalar bulacak ve kendilerine savaşta katılacak veya başka şekillerde yardımcı olacak önemli karakterlerle tanıştılar.

Battle.net platformunun tüm işlevlerinden faydalanacak şekilde tasarlanan ‘Diablo III’ maceraseverlerin güçlerini rahatça birleştirmelerini de sağlandı. Battle.net ayrıca Sanctuary kahramanlarının büyük zorluklarla elde ettikleri ganimetlerini satışa sunabilecekleri, zengin özellikli ‘Diablo III’ müzayede evi için de güvenli bir altyapı sundu.

Oyuncular ayrıca müzayede evi satışlarındaki gelirlerini gerçek paraya çevirebilecek.

Diablo’nun bazı özellikleri şunlar:

– Seçebileceğiniz beş farklı, güçlü karakter sınıfı; barbarian, witch doctor, wizard, monk ve demon hunter.
– Sonu olmayan, dinamik oynanış sunan rastgele yaratılmış dünyalar ve senaryolu olaylar.
– Yeni görev sistemi ve karakter kişiselleştirme seçenekleri.
– Dört farklı zorluk seviyesi: Normal, Nightmare, Hell ve Inferno. Zorluk seviyesi arttıkça daha güçlü zırhlar, silahlar ve rün taşları ile karşılaşacaksınız

2012’NİN DEĞERİ BİLİNMEYEN OYUNLARI

MAX PAYNE 3 

2012 Mayıs’ta çıkan bir diğer oyun da ‘Max Payne 3’. macera, son oyundaki olayların sekiz yıl sonrasında geçiyor. Artık bir polis olmayan Max hayata küsmüştür, sürekli sarhoş gezmektedir ve ağrı kesicilere bağımlı olmuştur. Mesleğinden ayrı olduğu için de New York’u terk etmiş ve kendisini Brezilya’nın Sao Paulo şehrinde, özel güvenlik alanında çalışırken bulmuştur. Max’ın en yeni görevi zengin emlak kralı Rodrigo Branco, kardeşi yerel politikacı Victor, en genç kardeşi, parti düşkünü playboy Marcello, Rodrigo’nun genç eşi Fabiana Branco ve onun kardeşi Giovanna’yı korumaktır.

DRAGON’S DOGMA

Devasa, açık uçlu bir dünyada geçen Capcom oyunu ‘Dragon’s Dogma’ zengin, yaşayan ve nefes alan bir dünyayı dilediğiniz gibi gezip etkileşim kurabileceğiniz, aksiyon dolu bir dövüş oyunu. Oyunda üç kişilik grubunuzla gizemli bir ejderhanın yerini bulup onu yok etmek üzere yola koyulacaksınız. Ekip arkadaşlarınız sizden bağımsız olarak dövüşecekler, sizden ve yaptıklarınızdan öğrendikleri kişilik özelliklerine bağlı olarak geliştirdikleri yetenek ve becerileri sergileyecekler.

SPECS OPS: THE LINE
Dubai’nin büyük bir kum fırtınası sonrasında haritadan silinmesinin üzerinden altı ay geçmişti. Şehri boşaltmak için yardıma gönderilen Amerikan askerleri dahil binlerce insan hayatını kaybetmişti. Bugün, şehir dünyanın en zengin harabesi olarak kumlar altında gömülü. Birden Dubai’den bir radyo sinyali geliyor. Bir Delta Force takımı şehre sızmak ve bu sinyalin kaynağını bulmak için gönderiliyor. Görevleri basit; sağ kalanları şehirden kurtarmak.
SATURN TAKSİM STARCRAFT TURNUVASI

Türkiye’nin en büyük teknoloji mağazası olan Saturn Taksim ve StarCraft Türkiye işbirliğiyle gerçekleştirilecek GGcUp Turnuvası için kayıtlar sürüyor. Finaller 26 Mayıs 2012 tarihinde Saturn Taksim’de gerçekleşti.

NAPOLEON SAVAŞLARI 9.90 TL
TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, dünyanın en iyi 100 oyunu arasında gösterilen ‘Mount&Blade’in yeni eklenti paketi Napoleon Savaşları’nı oyunseverlerle buluşturdu. ‘Mount&Blade Warband’ oyununa sahip olan kullanıcılar, Napoleon Savaşları eklenti paketini sadece 9.90 TL’ye alabildi.

Bir önceki yazımız olan Hangi teknolojik ürününüzden vazgeçemezsiniz? başlıklı makalemizde Apple TV, Hypemachine ve iphone 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *