Deniz Cengiz kimdir? (Helin Su Yılmaz kimdir?)

Deniz Cengiz kimdir ya da Helin Su Yılmaz kimdir sorusu 2015 yılında sosyal medyada epeyce kendisine yer buldu.

Youtube’da yayınladığı komik görünümlü videolar ile tık peşinde koşan Deniz Cengiz’in kim olduğu epeyce merak edildi. Aynı şekilde Helin Su Yılmaz kimdir sorusu da çok soruldu. Biz de sizler için Deniz Cengiz biyografisi ve Helin Su Yılmaz biyografisi (!) hazırladık.

helin su yılmaz kimdir

DENİZ CENGİZ KİMDİR? (HELİN SU YILMAZ KİMDİR?)

Deniz Cengiz kimdir sorusu 2015 yılında çokça soruldu. Youtube’da yayınladığı komik olmayan videolar ile ünlü olma peşinde koşan Deniz Cengiz’in biyografisini sizler için derledik.

Deniz Cengiz, sosyal medyanın ünlü liste sitesi ListeList yazarlarından biridir. Her ne kadar ‘yazar’ desek de yaptığı iş ‘içerik giriş elemanı’ndan farklı değildir. ListeList’te hazırladığı 10 içerikten sonra Vine ve Youtube’da da içerik girmeye çalışan Deniz Cengiz, Helin Su Yılmaz karakteri ile kendisini tanıtmıştır. Her ne kadar espriler bayat, videolar da kalitesiz olsa da bir şekilde kendi adını duyuran Deniz Cengiz, şimdilerde ise ‘Klavuzu Karga’ isimli yeni bir Youtube kanalı açmıştır.

Eski kanalındaki başarısızlık gözönüne alındığında yeni kanalında da yapacağı işler kendisini şimdiden belli etmektedir.

EKŞİ SÖZLÜK’TE DENİZ CENGİZ HAKKINDA YAZILAN YORUMLAR

-başıma bir şey gelmeyecekse beğenmediğim. nerede ulan sizin ekşici ruhunuz, kıza methiyeler falan düzülmüş bir de. bu arada evet, toplum arasında iki lafı bir araya getiremeyen birisi olarak eleştirdim.

-kendisi hakkındaki olumsuz yorumlar 59 saniye site yönetimi tarafından silinmektedir. bu kadar itici bi oyuncu yoktur herhalde.

-çok kötü bir oyuncu. asıl mesleği bu değildir umarım. öyleyse, kendisine yeni bir meslek seçmeli.

-iticilik olarak kunter aydınla yarışan, gözde okur dublörlüğünde daha başarılı olacağını düşündüğüm, komik olmayan hatun kişi.

-allah allah, lobici midir, nedir anlamadım. bu kadar arkadaşı toplamış kendini mi methettiriyor nedir? neresi güzel, nesini beğendiniz, yer mi yapıyorsunuz yoksa makine mühendisliği öğrencileri misiniz? bildiğin başarısız, yine etrafınca gaza getirilmiş bir bacı o kadar. bunlara gülenlerin nasıl da zevksiz hayatı var, eskiden karate kamil vardı, açın onu izleyin bari.

-ben de özledim’in aslı’sı beş kardeş’in deniz öğretmeni gizem erdem zannederek izlemeye başladığım videounun sonundaysa o olmadığına şükrettiğim abla.
ben bu kadar karikatürize edilmiş tiplemelerden pek hoşlanmıyorum. bu tür canlandırmalar da mizahtan ziyade rahatsız edici geliyor. tiplemelerdeki tespitlerini daha samimi bir yolla ifade ederse yürüyebilir.

– berbat videoları, saçma sapan senaryoları ve biçimsiz tipi olan insan. burnundan nefes almadan konuşuyor sürekli. bu yer etmiş olabilir. burnunda, et veya tatak çıkmış olabilir. kbb uzmanına gitmeli. oyuncu falan değil, gerçekten çok kötü. bide arkadaşları güzelleme yazıları yazmış amk.

-resmen fecaret yetenekli kız. bize ittirmeye çalışılan aktris bozuntularından (bkz: belçim bilgin) çok daha fazla yeteneklidir. yavaş yavaş profesyonel oluyor anladığım kadarıyla. muse network falan… hadi hayırlısı. yürü be kız!

-ekşi sözlük’ün elinden tutmaya karar verdiği komedi ustası. böylece ilerde “ben ne komiktim ama elimden tutan olmadı” diyemeyecek. kendisinden en kısa zamanda “olmayınca zorlamamalı tadında bırakmalı” konulu bir paylaşım bekliyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. Selçuk says:

    Bütün işi hemen hemen tek başına yapıyor oluşu çok iyi bence, kendi kendiyle diyalog zor iş…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *