Demi Lovato’nun İstanbul konseri ne zaman?

Demi Lovato 2014 yılı İstanbul konseri için Türkiye’ye geliyor. Peki Demi Lovato konseri ne zaman? İşte detaylar…

Demi Lovato konseri ne zaman nerede?

Demi Lovato hayranlarının özlemi sona eriyor. Türkiye’deki Lovatic’lerin yıllardır dört gözle beklediği buluşma, 16 Kasım 2014‘te Ülker Sports Arena‘da gerçekleşiyor.

2013 yılında çıkardığı 4. albümü Demi‘de yer alan “Heart Attack” ile iTunes Amerika ve Avrupa’da 16 ülkede 1 numaraya oturarak çok büyük bir başarı yakalayan ve inanılmaz bir rekora imza atan Demi Lovato, aynı zamanda “New York Times Best Seller” listesine giren “Güçlü Kalmak: Yılın 365 Günü” kitabıyla da Türkiye’de de çok satanlar listesinde ilk 10’daki yerini aldı. Hayata olan bakış açısı, alçak gönüllüğü, yaptığı birçok bağışla milyonların kalbinde taht kuran karakteri ve geçmişte yaşadıkları sonrasında dönüştüğü insan olarak milyonlarca gence ilham kaynağı olan genç sanatçı; 16 Kasım’da İstanbul’da Ülker Sports Arena’da sahne alacak.

Demi Lovato kimdir?

1992 doğumlu Demi Lovato, Amerikalı şarkıcı ve oyuncudur. 2008‘de Don’t Forget albümünü yayınlayan Demi Lovato, 2009 yılında da Here We Go Again albümüyle oldukça beğeni kazandı. 2011’de Unbroken ile adını daha geniş kitlelere duyuran Demi Lovato 2014 yılında da DEMI isimli bir albüm çıkardı.

Demi Lovato bu güne kadar Barney ve Arkadaşları, Prison Break, As the Bell Rings, Just Jordan, Jonas Brothers: Living the Dream, Sonny’nin Yıldızı, Extreme Makeover: Home Edition, Grey’s Anatomy, Keeping Up with the Kardashians, Punk’d, The X Factor, Glee isimli projelerde görev aldı.

 

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *