Demet Evgar’ın Twitter’ını kim hackledi?

Ünlü oyuncu Demet Evgar’ın Twitter hesabı hacklendi. Demet Evgar’ın Twitter hesabından ilginç açıklamalar yazıldı. Acun Ilıcalı ile ilgili yazılan tweetler ise oldukça ilgi çekti.

Oynadığı sinema ve dizilerle geniş bir kitleye kendisini tanıtan oyuncu Demet Evgar’ın Twitter hesabı bilgisayar korsanlarının eline geçti.

Hackerlar, Demet Evgar‘ın Twitter hesabından çarpıcı iletiler paylaştı. ‘Acun nasıl zengin oldu?’ iletisi oldukça ilgi çeken korsanları, 9 madde ile Acun Ilıcalı’nın nasıl zengin olduğunu açıkladı!

Demet Evgar‘ın Twitter’ının hacklenmesinden sonra Acun Ilıcalı ve birçok ünlü isim bunu kişisel Twitter hesaplarından duyurdu. Demet Evgar‘ın Twitter’ını kimin hacklediği ise henüz bilinmiyor.

Demet Evgar, Acun Ilıcalı‘dan izin alarak Yetenek Sizsiniz programından ayrılan Özgü Namal‘ın yerine ekibe katılmıştı.

yeteneksizsiniz 2014 jüri

İşte Demet Evgar’ın Twitter hesabından yazılanlar:

Acun nasıl zengin oldu?

1- Bildiğiniz gibi, “Yetenek Sizsiniz” adlı programda, “onların zor günlerinde” jüri üyesi olarak bulundum.

2-Benim için gerçekten de ilgi çekici bir gözlem olacağını düşünüyordum ki, öyle de oldu.

3- Evet. İyi bir gözlem oldu çünkü bu sâyede bu ülkede estetiğin, san’âtın, edebiyâtın ve insân rûhuna hitâb edenlerin değil… ahmak yığınlarına hitâb edenlerin güç kazanacağını hep birlikte görmüş olduk.

4- Bir juri düşünün ki, bir kimsenin san’ât veyâhûd kâbiliyet yönünden üstünlüğünü kitlelerin alkışlarına göre belirlesin.

5- İşte halk, bu popülist döngü ile ahmaklaştırılmaktadır.

6- Ahmakların zevklerine hitâb etmek, sistemin sözde “aydınlanmış” (illuminated) esâs sâhiblerini ya’nî robotlaştırıcıları güçlendirirken, toplumları ise aylık maaşlarına (samanlarına) bağımlı çiftlik hayvanları hâline getirmektedir.

7- Ahmaklara hitâb etmek sizi maddî olarak zengin kılar. Fakât esâs zenginlik, erdemlice bir hayât sürmekten başka hîçbir şey değildir.

8- Erdemli kalabilenlere selâm olsun.

9- Buradan sistemin sözde sâhiblerine yani sözde “aydınlanmışlara” sesleniyorum: Siz çoksunuz fakât biz haklıyız.

Hiçbir şey bitmiş değil, aksine her şey yeni başlıyor…

Bir önceki yazımız olan Güldür Güldür yine 1 numara başlıklı makalemizde fox tv, Güldür Güldür ve show tv hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. November 3, 2014

    […] Demet Evgar’ın Twitter’ını kim hackledi? […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *