Demet Akalın’ın ilginç elbisesi!

Demet Akalın Bostancı Gösteri Merkezi’nde müzik severlere unutulmaz bir gece yaşattı. Eski ve yeni parçalardan güçlü bir repertuar hazırlayan Akalın dans gösterileri ve sahne şovuyla da dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Havaya konfeti ve balon atarak Gösteri Merkezi’nin kurallarını hiçe sayan Akalın, “Benim için istisna yaptılar” diyerek teşekkürlerini iletti. Sahne dekoru ve kostum temsası olarak şeker tercih eden popçu sahneden de seyircilere şeker attırdı. Dinlemeye gelen bir grup öğrenci de “Demet Abla sen benim karne hediyemsin” yazılı pankart açtığı görüldü. Eğlenceli geçen konserde de yer yer boşlukların olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Eşinden Daha Popüler Oldu

Demet Akalın’ın yalnız bırakmaya eşi Okan Kurt ise konseri seyircilerin arasından izleyerek her şarkısının sonunda ayakta alkışladı. Eşi Okan Kurt’u aralarında gören seyirciler ise sık sık rahatsız ederek fotoğraf çektirmeleri Okan Kurt’un Demet Akalın’dan daha popüler olmaya başladığını gösterdi.

Tedaviye Başladı

Konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Demet Akalın son günlerde çıkan kızı Hira’nın sağlık haberlerine açıklık getirdi. Basında yer alan tümör haberlerinin doğru olduğunu ve kızı Hira’da iyi huylu bir tümörün çıktığını söyleyen Akalın tedaviye de başladıklarını altını çizdi.

Bir önceki yazımız olan Trabzonsporlu Bosingwa kız arkadaşlarıyla eğlendi başlıklı makalemizde Bosingwa, bosingwa'nın sevgilisi ve Trabzonspor hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *