Demet Akalın’ın ‘görgüsüzlüğü’ sosyal medyada

Demet Akalın’ın Beyonce’lu yüzük kıyaslamasına ilginç bir yorum geldi. Son zamanlarda sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle polemikler yaşayan ve son olarak ‘bu çirkinlikle böylesi bir zenginliğe nasıl sahip oluyorsun?’ şeklinde yorumlarla karşılaşan Demet Akalın, görünen o ki bu konuda çok rahatsız oluyor gibi görünmese de lafların altında kalmayacağını da hareketleriyle belli ediyor.

Lüks yaşantısından dikkat çekici kareleri sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmaktan geri durmayan Demet Akalın, son olarak ünlü şarkıcı Beyonce’un bulunduğu bir kareyle kendi fotoğrafını yan yana koymuş ve takipçileriyle paylaşmış. Demet Akalın’ın Beyonce’un yüzüğüne gönderme yaptığı kareye gelen en ilginç yorumsa; “@ebrugundes o taşları boncuk diye ipe dizip kolye yapar kalanlarıyla da beş taş oynar ama gözümüze sokmaz” olmuş.

Demet Akalın’ın sokak stili şaşırttı!

Demet Akalın’ın ilginç elbisesi!

Bir önceki yazımız olan Çağatay Ulusoy'dan bir garip öpüşme açıklaması başlıklı makalemizde Çağatay Ulusoy, Delibal ve medcezir hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *