Demet Akalın Hira’nın son durumunu açıkladı

Kızı Hira’nın vücudunda iyi huylu bir tümöre ratlanmasıyla zor günler geçiren Demet Akalın, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Avm’e gelerek kızını çuval dolusu oyuncak alan anne, zor günlerin geride kaldığını dile getirdi. Anne olduktan sonra, özellikle bu hastalık döneminin ardından sık sık yaptığı bağışlarla hayır duaları aldığını söyleyen anne, ilginç bir açıklamada da bulundu.

Demet Akalın, “Valla ağlıyorum ya, dayanamıyor ki insan evlat bu. Birkaç tane bebeği yönlendirdim doktoruma. Ne çekildiğini ben biliyorum, insan sinir krizleri geçiriyor. Bizimki iyileşti başkalarına ön ayak oluyorum. Birkaç bebeğin tedavisini de ben üstlendim. Ben de bu kadar iyi bir kalp var mıydı, ben de bebeğim olduktan sonra anladım. İyi yüreğimi kızımla öğrendim” diyen bebeği olduktan sonra yufka yürekli olduğunu söyledi.

“Karşısına ağlayarak gitmek istemiyorum”
Hapishanede olan şarkıcı dostu Deniz Seki’yi anan Akalın, Seki’nin kendisine mektup yazdığını, Hira için üzüldüğünü yazdığını anlattı. “Deniz’i ziyarete henüz gidememiştim. Pazartesi gideceğim. Onun karşısına ağlayarak değil, gülerek gitmek istiyorum” sözlerinin ardından, Seki’nin savcılıktan izin alarak çekeceği klibinin pazartesi günü çekileceğini açıkladı. Arkadaşı Seki’nin hapishanedeyken dahi kızı için mektup yazdığını defalarca dile getirmesinin ardından, klipte arkadaşına destek olacağını da belirtti.

Bir önceki yazımız olan Serenay Sarıkaya Muzaffer Yıldırım aşk mı yaşıyor? başlıklı makalemizde muzaffer yıldırım, muzaffer yıldırım kimdir ve Serenay Sarıkaya hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *