Deliha filmine Almanya’da büyük ilgi

Gupse Özay’ın ‘Deliha’ adlı filmininBerlin galası büyük ilgi gördü.

Gupse Özay’ın senaryosunu yazıp başrolünü üstlendiği ‘Deliha’ filminin Berlin Galası, önceki akşam Karlı Sinema Merkezi’nde gerçekleşti. Oyuncu Barış Arduç ile birlikte Berlin’e gelen Gupse Özay, hayranlarının büyük ilgisi ile karşılaştı. Renkli görüntülerin yaşandığı galadan detaylar şu şekilde:

Galada seyircilerle birlikte oturan ve “Filmin tamamını ben de sizlerle birlikte ilk kez izleyeceğim” diyen Gupse Özay, filmi çocukluğunda yaşadığı     olaylardan esinlenerek yazdığını belirtti.

Gupse Özay, “Gülmeyi ve güldürmeyi hep çok sevmişimdir. Senaryo yazıp oynama fikri en büyük hayallerimden biri olmuştu. İlkokulda dahi kendi yazdığım skeçleri oynuyordum. Sonunda bir hayalim daha gerçekleşti” dedi.

Deliha nasıl bir film?

 Gupse Özay’ın Kenan İmirzalıoğlu aşkı!

“DELiHA DIŞARDAN BiRi DEĞİL”

Yalan Dünya’da canlandırdığı Nurhayat karakterinden farklı bir yüzle seyirci karşısına çıkmak için 15 kilo alıp, takma diş, lens ve farklı saç tarzıyla ‘Deliha’ karakterine dönüşen Gupse Özay; “Çocukluğumda ben de kahküllü, akşam ezan sesini duyana dek sokaklarda oynayan bir çocuktum. Dolayısıyla Deliha dışardan biri değil” şeklinde konuştu.

ÇİĞDEM HIZKAN – CADDE

Bir önceki yazımız olan Ebru Özkan ve Erkan Petekkaya Paramparça'yı anlattı başlıklı makalemizde Ebru Özkan, erkan petekkaya ve Paramparça hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *