Cüneyt Özdemir’den Yavuz Bingöl’e ayar

Cüneyt Özdemir’den Yavuz Bingöl tepkisi… Özdemir, “Tayyip Bey, sokaklarda ölmüş annesine küfredildiği için Berkin Elvan’ın annesini yuhalattı” sözleri için “Yahu Yavuz bu sözleri nasıl söylersin sen ne ara bu kadar gaddar oldun.” dedi.

“BU ÜLKE HEP ACILARI YARIŞTIRMAKTAN ÇEKTİ”

Cüneyt Özdemir, “Bu ülke ne çektiyse acılarına yarıştırmaktan acılarını birbiriyle karşılaştırmaktan çekti. Yavuz Bingöl gibi böyle bir şeyi kendisinden hiç beklemediğimiz sanatçı dostumuzun da aynı yola girmesi bilerek ya da bilmeyerek bu sözleri söylemesi inanın yakın çevresinde dahi anlaşılmadı.” diye konuştu.

“YAHU YAVUZ…”

Özdemir, “Kendisini bugün yayına davet ettik. Gelmedi ama eğer gelseydi yüzüne söylemeyi planladığım şeyler vardı ve muhtemelende yayını izliyordur şu an. Yine yüzüne söylüyorum. Yahu Yavuz! sen ne ara bu kadar gaddar oldun be kardeşim bu nasıl laf. Bu nasıl bir karşılaştırma. Herkesi geçtim sen kendine Berkin Elvan’a bu sözleri söylemeyi yakıştırıyormusun.” ifadelerini kullandı.

“SELAMIMIZIN HATIRI VAR YOKSA KONUŞACAĞIM”

Özdemir, “Bunu hak görüyormusun diye soruyorum?. Daha çok söylenecek çok şey var ama susmak istiyorum. Onunla selamım var. Sabahım var. Bunun hatrına susuyorum.” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Beni Böyle Sev oyuncuları isyan etti başlıklı makalemizde Başak Bingüller, Beni Böyle Sev ve Beni Böyle Sev oyuncuları hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *