Cem Yılmaz’ın yeni sevgilisi

‘Pek Yakında’ filminin çekimleri bitince, Cem Yılmaz ekibine Asmalimescit’te pideli, purolu parti verdi, herkes eğlendi.

Cem Yılmaz, bir kadın arkadaşıyla geceden ayrıldı; arkadaşının kim olduğu merak konusu oldu. Yılmaz’ın yeni imajı da dikkat çekti.

Cem Yılmaz, yeni filmi ‘Pek Yakında’nın çekimlerinin bitmesiyle set ekibi ve dostlarına önceki gece eğlence düzenledi.

Asmalımescit’te bir mekanda gerçekleşen kutlamaya başrol oyuncuları Özkan Uğur, Ozan Güven, Zafer Algöz’ün yanı sıra set ekibi ve ünlü isimler katıldı.

Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden eğlenceden ilk ayrılan isimler Acun Ilıcalı ve Yılmaz Erdoğan oldu.

Dünya Kupası finalinden döndüğünü söyleyen Ilıcalı, kupayı kazanan Almanya’yı “Brezilya’yı 7-1 yenerek kupayı, hak etmişlerdi” diyerek tebrik etti.
Mekana girmesiyle çıkması bir olan Ilıcalı, “Her şey güzel ama işler yoğun, fazla kalamadım” dedi. Ünlü yapımcı, “Cem Yılmaz’dan oyunculuk için teklif gelir mi?” sorusuna ise gülerek “Benim dalım değil, zaten bana da bir teklif gelmiş değil” yanıtını verdi.

YILMAZ CROWE’LA TEKRAR GÖRÜŞECEK

Yılmaz Erdoğan da geceyi erken bitiren isimler arasındaydı. Ayak üstü konuşmak istemeyen Erdoğan, Russell Crowe’ın ‘The Water Diviner’ filminin vizyon tarihi için “Gidip kendisiyle görüşeceğim, yakın zamanda belli olacaktır” dedi.

Cem Yılmaz eğlencenin sonuna doğru valelere 134 adet pide sipariş etti. Uzun bir süre mekanda kalan Yılmaz ve arkadaşları, pideleri yedi; kahve ve puro keyfi yaptı. Yılmaz ve film ekibi mekandan birlikte ayrıldı.

5’İ SANA, 10’U DA BANAHatice Aslan, çıkışta çiçek satan çocukla ilginç bir diyalog yaşadı. Aslan, çocuğa “15 TL param var. 5’ini sana vereyim. Kalan 10’nu da taksi parası yapayım olur mu?” dedi.

MESUT YILMAZ

Bir önceki yazımız olan Pınar Altuğ Bodrum'da böyle güneşlendi başlıklı makalemizde H2O, kurtlar vadisi pusu atv ve Pınar Altuğ hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. July 16, 2014

    […] Cem Yılmaz’ın yeni sevgilisi […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *