Cem Yılmaz’ın yanıt veremediği soru

Cem Yılmaz ve Ozan Güven, hafta sonlarını oğullarıyla geçirdi. Babalar ve oğullarının pazar keyfini ise sevgilileriyle ilgili sorular kaçırdı.

Son dönemde aşklarıyla gündeme gelen Cem Yılmaz ve Ozan Güven, önceki gün çocuklarıyla baş başa bir gün geçirdi. Ayşe Hatun Önal’la aşk yaşayan Cem Yılmaz, oğlu Kemal’le Akmerkez’de, Meryem Uzerli’yle birlikte olan Ozan Güven ise Ali’yle Bebek Koru Kahve’deydi.

Yılmaz, Kemal’le petshop’taki hayvanları sevdikten sonra basket ve langırt oynadı.Yılmaz, sevgilisi Ayşe Hatun Önal’la ilgili sorular karşısında, “Ben bu oyunun parçası değilim. 20 senedir öğrenemediniz mi? Sürekli yazıp çiziyorsunuz” diyerek tepki gösterdi.

Ozan Güven ise kahvaltı yaptığı mekandan birlikte ayrıldığı oğlunu otomobilinin arka koltuğuna oturtup gazetecilerin yanına geldi. Güven, “Meryem Hanım” lafını duyar duymaz, “Ya bu konunun da artık b… çıkardınız” deyip, gitti.

Cem Yılmaz’ın 850 bin TL’lik cip’i

 Cem Yılmaz 3500 TL’ye köpek alıyor

 

Bir önceki yazımız olan Serenay Sarıkaya, Soykök'ün tablolarına hayran kaldı başlıklı makalemizde Ayten Soykök, Cemal Soykök ve Gergedan Sanat Galerisi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. January 24, 2015

    […] Cem Yılmaz’ın yanıt veremediği soru […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *