Cem Yılmaz’ın 850 bin TL’lik cip’i

Cem Yılmaz ve futbolcu Olcay Adın, yeni otomobilleriyle  görüntülendi. Yılmaz, 850 bin TL değerinde Mercedes jip alırken, Adın’ın tercihi 800 bin TL’lik Bentley oldu

Son yıllarda çektiği filmlerin yanı sıra özel hayatı ve aldığı lüks araçlarla da gündemden düşmeyen Cem Yılmaz, otomobil serisine bir yenisini daha ekledi. Geçen yıl Rumelihisarı’nda özel bir otoparkı kiralayarak, sadece kendi araçlarının giriş – çıkış yapmasını isteyen komedyen, yeni arabasıyla garajını A’dan Z’ye doldurdu.
Yılmaz’ın son gözdesi     850 bin TL değerinde Mercedes G350 model jip. Bir süredir Ayşe Hatun Önal’la birlikte olan Yılmaz’ın plakasının  ‘AS’ olması ise,  “Sevgilisi için özel yaptırdı” yorumlarına neden oldu.

İşte Yılmaz’ın araç listesi

* 1926 model Morgan Brooklands
* Bentley
* Cadillac – Klasik
* 3 tane klasik Mercedes
* 3 tane Porsche
* 3 tane Ferrari
* Mercedes SLS AMG
* Nissan GT-R
* Range Rover
* Mercedes Vito
* Fiat 500
* Volkswagen Golf

Olcay’ın yeni  gözdesi

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Olcan Adın, Aqua Florya AVM’de yeni aldığı Bentley marka aracıyla objektiflere takıldı. Yemek yiyen futbolcu, 800 bin TL’lik aracıyla dikkatleri üzerine çekti.

Cem Yılmaz 3500 TL’ye köpek alıyor

 Cem Yılmaz’dan satılık Morgan Brooklands

 Cem Yılmaz’la başbaşa yemek için 80 bin TL

 

Bir önceki yazımız olan Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya'nın tatili bitti başlıklı makalemizde Çağatay Ulusoy, medcezir ve Serenay Sarıkaya hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. January 19, 2015

    […] Cem Yılmaz’ın 850 bin TL’lik cip’i […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *