Cem Yılmaz ve Zafer Algöz kırdı geçirdi

20. Sadri Alışık Oyuncu ödülleri Mustafa Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

 

‘Pek Yakında’ filmiyle komedi ya da müzikal dalında ‘Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu’ ödülü adayları arasında gösterilen Cem Yılmaz, geceden eli boş döndü. Ödülü bu kez Engin Günaydın’a kaptıran Yılmaz, geceye yakın dostu Zafer Algöz’le katıldı. Salona girmeden önce pantolonunun paçasını kaldırıp mor çoraplarını gösteren Yılmaz, “Sadri Alışık hayatımızda çok önemli yeri alan ağabeyimiz büyüğümüz. Onun anısına verilen ödül bizim için çok önemli tabii hem de meslektaşlarla buluşmak için her türlü vesileyi kolluyoruz” dedi.

 

Bir ara önündeki Beşiktaş TV mikrofonunu alan Yılmaz, sıkı Beşiktaş taraftarı olan Zafer Algöz’le “Siyah-beyaz” diyerek, tempo tuttu. Yılmaz, gazetecilerin “Dembaba şarkısını mı söyleyeceksiniz?” sorusuna gülerek “Yok Cembaba” yanıtın verip, espri patlattı. Kendisi sıkı bir Fenerbahçeli olan Cem Yılmaz, Beşiktaşlı Zafer Algöz’le aralarında bu nedenle problem çıkıp çıkmadığı sorularına “Ben Fenerliyim. Bizim aramızda tartışma olmaz. Biz örnek taraftarlar olmaya çalışıyoruz” cevabını verdi. Cem Yılmaz, adını ‘Ali Baba ve Yedi Cüceler’ olarak duyurduğu yeni filminde Zafer Algöz’ün yer aldığını sözlerine eklerken, diğer oyuncuları daha sonra açıklayacağını belirtti.

 Cem Yılmaz yeni Mercedes’iyle gezmede!

 Cem Yılmaz ve Ayşe Hatun Önal Fenix’teydi

 Cem Yılmaz’ın 850 bin TL’lik cip’i

 

Bir önceki yazımız olan Deniz Akkaya'nın formda kalmasının sırrı! başlıklı makalemizde deniz akkaya hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *