Cem Yılmaz ve Ayşe Hatun Önal Fenix’teydi

Cem Yılmaz, önceki akşam sevgilisi Ayşe Hatun Önal’la bir restoranda buluştu. Ön kapıdan giriş yapan sevgililer arka kapıdan kaçmak istediler ancak başarılı olamadılar.

Önceki akşam Feniz’te baş başa yemek yiyen ikili, ön kapıda gazetecilerin olduğunu öğrenince arka kapıdan kaçmaya çalıştı. Arka kapıdan çıkarken bir anda yanan kamera ışıklarıyla neye uğradağını şaşıran şovmen, aracını demir kapının arkasına geçerek bekledi.

Klasik Mercedes otomobili geldiğinde tekrar kapı açılarak dışarı çıkan Cem Yılmaz, sorulara gülümsemekle yetinirken Önal ise sessizliğini korudu. Sevgililer araca binip emniyet kemerlerini taktıktan sonra kahkahalar eşliğinde yol aldılar ve bu kez ön kapıda bekleyen gazetecilere yakalandılar. Yılmaz bunun üzerine elleriyle fotoğraf makinasıyla çekim yapar gibi hareket yaparak gülümsedi.

Aynı gece de ikiliye Ozan Güven, Tuba Ünsal ve Ayşe Hatun Önal‘ın Cem Yılmaz‘ın rol aldığı Zorlu Center’da yapılan ‘The Water Diviner’ adlı filmin galasına el ele geldiği aranjör Alper Narman da eşlik etti.

Cem Yılmaz’ın yanıt veremediği soru

Cem Yılmaz’ı zorlayan Ayşe Hatun Önal sorusu

 Cem Yılmaz ile Ayşe Hatun Önal el ele

 

Bir önceki yazımız olan Mucize filmindeki öğretmen Talat Bulut başlıklı makalemizde Mahir, mucize filmindeki öğretmen ve Talat Bulut hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

2 Responses

  1. February 21, 2015

    […] Cem Yılmaz ve Ayşe Hatun Önal Fenix’teydi […]

  2. May 6, 2015

    […]  Cem Yılmaz ve Ayşe Hatun Önal Fenix’teydi […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *