Cem Yılmaz sevgilisiyle Cennet Koyu’nda

Cem Yılmaz tatil sezonunu Cennet Koyu’nda, tadilatının bitmesini beklediği villasında açtı. Komedyenin yeni evinin ilk ziyaretçisi de bir kız arkadaşı oldu…

4 milyon euro’luk villa!

Cem Yılmaz, ‘Pek Yakında’ filminin çekimleri biter bitmez, soluğu Bodrum’da aldı. İki yıl önce projesini beğenip 4 mil-yon Euro’ya satın aldığı Cennet Koyu’ndaki villasına yerleşen ünlü komed-yene, genç bir kız arkadaşı eşlik etti.

Keyfini gazeteciler böldü

Önceki gün evinin plajında kız arkadaşıyla güneşlenen, şakalaşan, sohbet eden komedyen; gazetecileri fark edince apar topar plajı terk etti. Kız arkadaşının görüntülenmemesi için siper olmaya çalışan Yılmaz, buggy araçla evinin yolunu tuttu.

Melanie memleketinde

Cem Yılmaz, eşi Ahu Yağtu’dan boşandıktan sonra ‘The Water Diviner’ filminin çekimleri için gittiği Avustral-ya’da Melanie Shepherd’le tanışmıştı. Komedyen, Avustralyalı kız arkadaşını Türkiye’de gezdirmiş; Anzak Koyu’na da götürmüştü.

UMUT ÜNVER

Bir önceki yazımız olan Cenk Kangöz ve Seda Tosun'un suda romantizmi başlıklı makalemizde bodrum, cenk kangöz ve cenk kangöz seda tosun hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *