Cem Yılmaz Kıvanç Tatlıtuğ’u gülme krizine soktu

Paris’teki Türk sineması buluşmasında sahneye çıkan Cem Yılmaz, “Burada bulunmamızın en önemli nedeni Schengen Vizesi” deyince, Kıvanç Tatlıtuğ konuşmasını zor yaptı: “Gülmekten kendimi toparlayamıyorum”

‘Paris’te Türk Sinemasıyla Randevu’nun gala gecesinde Cem Yılmaz şov yaptı; esprileriyle herkesi kahkahaya boğdu

Türk Sineması’nın 100. yılı için düzenlenen ‘Paris’te Türk Sinemasıyla Randevu’nun galası, önceki akşam yapıldı. Paris’teki bu özel etkinliğe; Cem Yılmaz, Ozan Güven, Tülin Özen, Zafer Algöz, Kıvanç Tatlıtuğ ve Hülya Koçyiğit katıldı. Gecede sinemanın divası Hülya Koçyiğit’e ‘Onur Ödülü’ takdim edildi.

Koçyiğit “Ne mutlu ki sinemamızı, sinemayı gerçekten çok seven,     emek veren genç nesillere emanet ediyoruz. Türk filmlerinin Fransız seyircisiyle buluşmasından gurur duyuyorum” dedi.

Paris Büyükelçisi Hakkı Akil’in ‘PekYakında’ oyuncularını sahneye davet ettiği gecede; Cem Yılmaz, “Lumier Kardeşler, Kastamonulu üç kardeşti aslında. İkisi sinemayı, biri de frigoyu buldu… Burada bulunmamızın en önemli  sebebi Schengen vizesi. Vizemiz olmasaydı hiç birimiz burada olamazdık” diye espri yaptı. Bunun     üzerine Kıvanç Tatlıtuğ, “Gülmekten kendimi alamıyorum” dedi.

“GURUR DUYUYORUM”

Geceye ‘Kelebeğin Rüyası’ filmiyle katılan Kıvanç Tatlıtuğ şöyle konuştu: “Türk sinemasının Paris’teki bu buluşması, sinemamız için çok önemli. ‘Kelebeğin Rüyası’ ile burada olmaktan gurur duyuyorum.”

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer Paris’te

 Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ’a gelin oluyor!

Cem Yılmaz Pek Yakında’yı GQ’ya anlattı

 

Bir önceki yazımız olan Ebru Özkan ve Erkan Petekkaya Paramparça'yı anlattı başlıklı makalemizde Ebru Özkan, erkan petekkaya ve Paramparça hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. December 12, 2014

    […] Cem Yılmaz Kıvanç Tatlıtuğ’u gülme krizine soktu […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *