Cem Yılmaz İftarlık Gazoz filminde oynadı

Yüksel Aksu’nun senaryosunu yazıp, yönetmenliğini üstlendiği ‘İftarlık Gazoz’ filminde başrol oynayan Cem Yılmaz, Cibar Kemal rolüyle, neşe ve hüznü bir arada yaşatacak

Cem Yılmaz’ın başrolünü oynadığı, yönetmenliğini Yüksel Aksu’nun yaptığı ‘İftarlık Gazoz’ filmi 29 Ocak’ta vizyona girecek. Cibar Kemal karakteriyle kamera karşısına geçen komedyen, izleyiciyi derinden etkileyerek unutulmayacak bir iz bırakmaya hazırlanıyor. Aksu, Yılmaz’la kadim bir Anadolu hikayesini, mizah ve duygu yüklü bir anlatımla izleyiciyle buluşturacak.

Cem Yılmaz’a filmde çocuk oyuncu Berat Efe Parlar eşlik ediyor. Aksu’nun kendi yaşam öyküsünden ve gerçek olaylardan esinlenerek senaryosunu yazdığı film, çocukluk günlerinin saflığını, aile bağlarının onarıcılığını, usta – çırak arasındaki kopmaz bağları, mahalle kültürünü, insana dair inişli çıkışlı tüm sahici duyguları beyaz perdeye yansıtacak.

Cem Yılmaz ve Zafer Algöz kırdı geçirdi

Cem Yılmaz yeni Mercedes’iyle gezmede!

Bir önceki yazımız olan Demet Akbağ ve Çağan Irmak Beyaz Show'da başlıklı makalemizde beyaz show, Beyazıt Öztürk ve buray hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *