Cem Kurtoğlu Koz Adı Koz’u anlattı

‘Kod Adı K.O.Z’da başbakanı oynayan Cem Kurtoğlu, “Beş yaşındaki çocuğun bile günde en az bir kez gördüğü kişiyi canlandırmak zordu” dedi.

Yapımcılığını Uğur Yalçınkaya ve Kazım Albayrak’ın üstlendiği, siyasi gerilim filmi ‘Kod Adı K.O.Z’un basın toplantısı önceki gün Ritz     Carlton Otel’de gerçekleştirildi. Filmin başrol oyuncuları Cem Kurtoğlu, Tolga Karel     ve Hakan Ural gazetecilerle  bir araya geldi. Günay Musayeva’ysa İzmir’de         defilede olduğu için         toplantıya katılamadı.

Filmde dönemin başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ı canlandıran Cem Kurtoğlu, rolünü  oynarken  zorlandığını söyledi:

“Rollerin babasını oynadım. Heyecan verdi ama zordu. Tarihsel bir kişiyi canlandırdığınızda kendi yorumunuz, görüşünüz ortaya çıkabilir. Türkiye’de beş yaşındaki çocuğun bile günde en az bir kere gördüğü bir simayı canlandırmak zordu.”
‘Kod Adı K.O.Z’da MİT müsteşarı olan Hakan Ural’sa, “İnsanların arayıp bulamadığı bir rol. Bende çekinme yok, MİT müsteşarını oynamak namustur, şereftir” dedi.

‘Emniyet Müdürü Remzi’ olarak  seyirci karşısına çıkacak Tolga Karel, eşi Günay Musayeva’dan  boşanacağı haberleri için,   “Hayat arkadaşı olabilmek, birbirini anlamak çok önemli. Tıkanma olunca ilişkiler bitebiliyor” şeklinde konuştu.

 

Bir önceki yazımız olan Ahmet Mavitan ve Yıldız Arhan neden boşandı? başlıklı makalemizde Ahmet Mavitan, Yıldız Arhan ve Yıldız Arhan Mavitan hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *