Cem Boyner’in fotoğrafı Black&White’da

‘Sualtı Mercan Kesit’
Cem Boyner’in B&W dergisinde ikinci kez fotoğrafı basılıyor. Boyner, şubat ayında B&W’ın tek fotoğrafla katılınan Single Image yarışmasını kazanınca, ödüllü fotoğrafların yer aldığı özel sayıda “Sualtı Mercan Kesit” adlı çalışması, dergi sayfalarında yayımlanmıştı.
Derginin ekim sayısında yer alan haberde, Boyner’in “Kendimi ‘tutkulu bir amatör’ olarak görüyorum ve en güzel görüntüleri aramak için seyahat ediyorum” sözlerine de yer veriliyor.
Çalışmaları Homn (Rusya),     Fine Art (Almanya) gibi dergilerde yayımlanan Boyner şimdiye kadar     3 tane fotoğraf kitabı hazırladı.     Fotoğrafçılığa, lise yıllarında başlayan Boyner, 1996’da sualtı fotoğrafları çekmeye başladı ve su altı fotoğraflarını 1999 yılında açtığı ilk kişisel sergisi “Sualtı” ile sergiledi.
2005’te açılan ikinci kişisel sergisinde, portrelerden oluşan “Yakındaki UZAK” ve insan vücutlarının belgelendiği “Uzaktaki YAKIN” serileri sanatseverlerle buluştu.

Bir önceki yazımız olan 10. Akbank Kısa Film Festivali başlıyor başlıklı makalemizde 10. akbank kısa film festivali, akbank kısa film festivali ve kısa film hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *