Casus teknik direktör yakalandı!

İtalya’nın Cenova kentindeki Genoa futbol takımının teknik direktörü karşı takımı casus gibi izlerken yakalandı. Genoa genç futbol takımının koçu Luca De Pra, Sampdoria futbol takımı ile oynayacakları derbiden iki gün önce kamuflaj kıyafeti giyerek casusluk yapmaya gitti.

De Pra, kamuflaj kıyafeti üzerindeyken Sampdoria futbol takımının antrenman yaptığı alanın yakınındaki çalılarda bulundu. Çalıların arasına gizlenmiş şekilde yakalanan teknik direktörün yakalandığı anın fotoğrafı da çekildi.

‘Hareketleri bireysel’ Genoa futbol takımı tarafından yapılan açıklamada, De Pra’nın hareketinin bireysel olduğu ve olayın hiçbir takım oyuncusuyla bağlantısının bulunmadığı belirtildi. Takım açıklamayı internet sitesi üzerinde yayınladı. Açıklamada böyle bir olayın daha önce hiç yaşanmadığı ve De Pra’nın görevinin askıya alındığı belirtildi. ‘Affetmeliyiz’ Teknik direktör, Sampdoria taraftarları sayesinde yakalandı. Taraftarlar, çalılıkların hareket ettiğini farkedip durumu görevlilere bildirdi. Sampdoria futbol takımının internet sitesinde de olayla ilgili bir açıklamaya yer verildi. Açıklamada, “Derbinin böyle bir casusluğa sahne olmasını hiç beklemezdik. Ama düşmanlarınızı her zaman affetmelisiniz. Onları bundan daha çok sinirlendirecek bir şey olamaz” cümleleri kullanıldı.

Bir önceki yazımız olan Türkiye'den Washington'a mesajlar başlıklı makalemizde abd, ahmet davutoğlu ve davutoğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *