Cansu Tosun Unutursam Fısılda’nın finalini söyledi

Oyuncu Cansu Tosun, galasına katıldığı filmin finalini Instagram hesabından paylaşınca yönetmen Çağan Irmak tarafından uyarıldı. Özür dileyen Tosun, mesajını sildi.

Yapımcılığını TAFF Pictures’ın yaptığı, senarist ve yönetmenliğini Çağan Irmak’ın üstlendiği, ‘Unutursam Fısılda’ filminin galasına aralarında Cansu Tosun’un da bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı. Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Mehmet Günsür, Kerem Bürsin ve Hümeyra gibi başarılı oyuncuların yer aldığı film, küçük bir kasabadan müzik tutkusuyla yola çıkan ‘Ayperi’ ve ‘Tarık’ın şöhret yolculuğunda onlara eşlik eden ‘Erhan’ın hikâyesini konu alıyor.

‘Videoyu kaldır’
Dün vizyona giren filmin birkaç gün önce Kanyon’da yapılan galasına katılan genç oyuncu Cansu Tosun, galadan hemen sonra filmin finalini Instagram hesabından paylaştı. Final sahnesine Tosun’un takipçileri çok sayıda yorum yazdı. Durumun farkına varan Irmak ise Tosun’a müdahale ederek, videosunun altına, “Cansu rica etsem videoyu kaldırır mısın? Final çünkü” yazdı. Videoyu kaldıran Cansu Tosun, Çağan Irmak’tan özür diledi.

Cansu Tosun, Ali Ersan Duru için ‘arkadaşız’ dedi

Unutursam Fısılda’ya eleştirmenlerden tam not

Farah Zeynep Abdullah Unutursam Fısılda’da

Bir önceki yazımız olan Hırsız İmamlı Kertenkele dizisi tepki çekti başlıklı makalemizde Kertenkele, Kertenkele atv ve Kertenkele dizi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *