Cansu Taşkın’dan 1 Mayıs’a özel tarif!

Cansu Taşkın da diğer ünlüler gibi 1 Mayıs İşçi Bayramı’yla ilgili paylaşım yaptı.

 

Güzel ve fit görünmek isteyenler için spor videoları yayınlamaya başlayan ancak gelen eleştirilerden sonra bu paylaşımlara son verdiğini açıklayan Cansu Taşkın, 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda ilginç bir paylaşımda bulundu. Pek çok ünlü ismin aksine günün mana ve önemine uygun uzun bir metin paylaşmak yerine tek bir satırla 1 Mayıs kutlamasını geçiştiren güzel isim sonrasında erkeklerin de uygulayabileceği bir kil maskesi tarifi vermiş. İşte Cansu Taşkın’ın o mesajı:

 

Öncelikle 1 Mayıs İşçi Bayramı Kutlu Olsun. Kendi yaptığım özel maskeyi sizlerle paylaşıyorum. Bu paylaşımım sadece bayanlar için değil erkekler de yapabilirler. Doğal cilt sıkılaştırıcı salatalıklı kil maskesi… Aktardan doğal kil alıyorsunuz bir tane salatalığın suyunu çıkarıp kil ile karıştırın yüzünüze benim sürdüğüm gibi sürün ve yarım saat bekledikten sonra ılık su ile yıkayın en iyi sıkılaştırıcı maske…

Serenay Sarıkaya Instagram’da rekor kırdı

 

 

Bir önceki yazımız olan Kerem Bursin Hande Doğandemir ile aşk mı yaşıyor? başlıklı makalemizde Hande Doğandemir ve Kerem Bürsin hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *