Çağla Şikel’den Emre Altuğ’a mesaj!

Çağla Şikel sosyal medya hesabından paylaştığı yazıyla kime mesaj gönderdi?

 

Emre Altuğ’yla olan evliliğini bitirdikten sonra kendisini işine ve sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlara veren Çağla Şikel, hayata dair mesajlar içeren paylaşımlarıyla da dikkat çekiyor. Şikel bu defa her zamanki neşeli paylaşımlarının ötesinde mesaj yüklü bir metin paylaşmış.

İşte Çağla Şikel’in: “Biraz sert bir yazı ama bazen gerekebilir. İhtiyacı olana tokat, olmayana tatlı bir hatırlatma olsun. Gününüz yüzünüz aydın olsun, tüm dualarınız kabul olsun. Allah hepimizi bildiği gibi yapsın…” notuyla paylaştığı o ileti..

 

FELEĞİNİZ ŞAŞAR, DÜNYANIZ DURUR

“Dünyada ölüm diye bir gerçek varken, sevdiğiniz kişinin hala nefes aldığına dua edin, akşam annenizin kapıyı açmasına şükredin. Ne bileyim, bi silkelenin. Kıymet bilin, sevin. Severken incitmeyin. Kibir yapıp gitmesine izin vermeyin. Gün gelir öyle kayıp gider ki o eller avuçlarınızdan, feleğiniz şaşar, dünyanız durur. Derler ki hayat devam ediyor. Ama öyle kolay olmaz. Önce gülüşünüz kaybolur, sonra neşeniz. Siz siz olun şu boş hayatta hiçbir şey için karalar bağlamayın. Özlemekten ciğeriniz solmadan soluğu yanında alın, sarılın… Teni hala sıcakken sarılın.”

 Çağla Şıkel psikiyatriste gidiyor mu? Açıkladı…

 Çağla Şıkel canlı yayında ağladı

 Çağla Şıkel göğüs videosuyla ilgili konuştu

 

Bir önceki yazımız olan Halit Ergenç kaç yaşına girdi? başlıklı makalemizde Halit Ergenç hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *