Çağla Şıkel ve Emre Altuğ neden ayrıldı?

Aşklarıyla magazin dünyasının örnek çiftleri arasında gösterilen Şıkel ve Altuğ evliliklerini noktalıyor. Yazılı açıklama yapan çift, ‘Ayrılığımızın sebebi üçüncü kişiler değil’ dedi.

Yılbaşını da ayrı geçirdikleri söylenen Emre Altuğ ve Çağla Şıkel çifti yazılı bir açıklama yaparak ‘boşanma’ iddialarını doğruladı.

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ ortak yaptıkları yazılı açıklamada, “Üzülerek belirtiyoruz ki, 7 yıl süren evliliğimizin yol ayrımına girdik. Biz, büyük bir aşkla ve tarifi mümkün olmayan bir sevgiyle evliliğimizi devam ettirdik ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılmaya karar verdik. Bundan sonraki hayatımızda da her zaman birbirimizin yanında olarak görüşmeye devam edeceğiz. Beraber geçirdiğimiz değerli yıllar için birbirimize minnettarız. Bu ayrılığımızda herhangi bir üçüncü kişinin ilgi ve alakası söz konusu değildir” ifadelerini kullandı.

Geçen ay da boşanacakları iddiaları ortaya atılan Şikel ve Altuğ çifti bu haberleri yalanlamıştı. Çifin Kuzey (6) ve Uzay (3.5) adında iki oğlu bulunuyor.

Çağla Şıkel göğüs videosuyla ilgili konuştu

 Çağla Şıkel’in doğum günü partisi

 

Bir önceki yazımız olan Neslihan Atagül Kadir Doğulu'dan ayrıldı mı? başlıklı makalemizde Kadir Doğulu, kadir doğulu neslihan atagül ve Neslihan Atagül hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. January 20, 2015

    […] Çağla Şıkel ve Emre Altuğ neden ayrıldı? […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *