Çağla Şıkel Hıristiyan mı? Açıkladı…

Şimdiye kadar aile yaşantısıyla olduğu kadar örnek anneliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Çağla Şikel, kendisiyle ilgili yapılan bir eleştiriden öylesine usanmış ki sosyal medya hesabından bununla ilgili uzun bir düzeltme metni geçme gereği hissetmiş. Daha önce de kolyesiyle ilgili ‘Çağla Şikel haç takıyor’ şeklindeki eleştiriler hakkında konuşan Çağla Şikel, paylaştığı kolye fotoğrafının altına şunları yazdı:

“Bu ilk değil ama son açıklamam. Taktığım kolyelerin şekil itibariyle hac sanılması veya dinimle ilgili yorumlar yapılması beni çok ilgilendirmediği  gibi tartışmalara konu edilmesi çok gereksizç Çok merak ediyorsanız açık bakardınız ne olduklarına…

“Yok üşendim bakamam bence sen hac takıyorsun Hıristiyan mısın sen?” diyenlere de sırf bu konuya kafa yormasınlar ve sayfamda artık konuşulmasını istemediğim için yazıyorum: Net Müslümanım. Kolyelerimin birinde oğullarımın adi diğeri kadının simgesi, bu taktığım da kuzey yıldızıdır. Konu tartışmaya kapalıdır nokta. Şüphe duyanlar lütfen okuyun iyice sona sileceğim.”

çağla şikel hıristiyan kolye

Çağla Şıkel canlı yayında ağladı

 Çağla Şıkel ve Emre Altuğ neden ayrıldı?

 Çağla Şıkel göğüs videosuyla ilgili konuştu

 

Bir önceki yazımız olan Hande Soral, Yılanların Öcü'nü ve hayatını anlattı başlıklı makalemizde hande soral, show tv ve Yılanların Öcü hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. May 2, 2015

    […] Çağla Şıkel Hıristiyan mı? Açıkladı… […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *