Çağla Şıkel canlı yayında ağladı

Emre Altuğ’yla yedi yıllık evliliklerini sonlandırma kararı alan ve geçen hafta boşanan Çağla Şıkel canlı yayında göz yaşlarına hakim olamadı.

Alişan’la sunuculuğunu üstlendiği ‘Her Şey Dahil‘ programına dün Türk halk müziğinin sevilen sesi Güler Duman’la, dört sene önce bir trafik kazasında hayatını kaybeden türkücü Kıvırcık Ali’nin çocukları Eren ve Ecemgül konuk oldu. Duygusal anların yaşandığı programda Şıkel gözyaşlarına boğularak, bir ara stüdyoyu terk etti. Kıvırcık Ali’nin çocukları Eren ve Ecemgül’ün söylediği ‘Yaralarım’ isimli türküde Çağla Şıkel ağladı. Türkü boyunca kendini tutamayan ve ağlayan Şıkel kendisini iyi hissetmeyince Alişan’ın “Sen bir dışarı çık gel” tavsiyesiyle stüdyodan ayrıldı.

“Babam ilk ve son aşkımdı”
Şıkel’in duygusal anlar yaşadığı sırada Alişan, Ecemgül’e babasıyla olan ilişkisini sordu. Babası Kıvırcık Ali’nin ilk ve son aşkı olduğunu belirten Ecemgül, “Babam sahneye çıkarken beni öperdi ve sahneden indikten sonrada ilk beni öperdi. Bütün turnelerine beraber giderdik. Ağabeyim Eren babamın arkasında çalardı, ben de sahne arkasında olurdum. Her zaman hep beraberdik. Aramızdaki baba kız ilişkisinden farklıydı. Biz bir aşk yaşıyorduk. Birbirimizi görmeden duramıyorduk. Onun boşluğunu tarif edemem” dedi.

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ neden ayrıldı?

 Çağla Şıkel göğüs videosuyla ilgili konuştu

Bir önceki yazımız olan Cem Yılmaz'ın yanıt veremediği soru başlıklı makalemizde cem yılmaz, cem yılmaz'ın oğlu kemal ve Ozan Güven hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. March 31, 2015

    […] Çağla Şıkel canlı yayında ağladı […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *