Çağatay ve Serenay aşkında mutlu son!

Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya uzun süren ayrılığın ardından barışma kararı aldı.

Medcezir dizisinin aşıkları Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya yeniden bir arada görüntülendi. Sezon başında ayrıldıkları konuşulan ünlü çiftin yeni sezon çekimlerinde yeniden barıştığı ortaya çıktı. İkili bir mekanda birlikte görüntülendi.

Güneş’in haberine göre ; Geçen yaz Meksika tatili dönüşü ayrılan Medcezir dizisinin Mira ve Yaman’ı Çağatay Ulusoy ile Serenay Sarıkaya, bu sezon çekimlerde bir araya gelince barıştı. Ancak çift, sosyal hayatlarında dizi ekibiyle yaptıkları birkaç kutlama dışında özellikle birlikte görüntülenmemeye, özel gecelere ayrı ayrı katılmaya dikkat ediyordu.

Anadolu Yakası formülü

Bu yüzden de gazetecilere yakalanmamak için iki ünlü oyuncu, ev buluşmalarının yanı sıra daha çok Anadolu Yakası’ndaki mekanlara gitmeyi tercih ediyordu. Genç çift, önceki akşam Caddebostan’daki Brasserie Polonez adlı mekanda yemek yedi. Çifte kumrular gibi aşk tazeleyen ikiliden ehliyetine el konulan Ulusoy’u almaya menajeri geldi.

Çağatay Ulusoy nasıl kadınlardan hoşlandığını açıkladı

Doğal güzel Serenay Sarıkaya

 Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya komşuları kızdırdı

 Serenay Sarıkaya’yı güldüren Çağatay sorusu

 

Bir önceki yazımız olan Büşra Pekin'in makyajsız hali başlıklı makalemizde Büşra Pekin, büşra pekin instagram ve büşra pekin makyajsız hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *