Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın tatili bitti

Medcezir’ dizisinin bir ayrılıp bir barışan yıldızları Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy, yan yana uçtu, ama havalimanından ayrı ayrı çıktı

Başrolünü oynadıkları ‘Medcezir’ dizisinde başlayan aşklarını bir dargın bir barışık yaşayan ve son olarak ilişkilerinin bittiği konuşulan Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy, yeni yılı Barselona’da karşıladı. İkili, önceki gece Barselona dönüşü Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi.

Aynı uçakla ve yan yana koltuklarda yurda dönen sevgililer, gazetecilere yakalanmamak için dış hatlar kapısından beş dakika arayla çıktı. Görüntülenmek istemeyen Sarıkaya, montunun şapkasıyla yüzünü kapatmaya çalışsa da başarılı olamadı. İkili, yöneltilen aşk sorularını ise yanıtsız bıraktı.

 Sibel Can’dan Serenay Sarıkaya’ya övgü

Sibel Can’ın önceki akşam sahne aldığı Günay restroranda ünlü konukları vardı. Kızı Melisa ve oğlu Engincan’ın kendisini yalnız bırakmadığı gecede sanatçıyı dinlemeye gelenler arasında Serenay Sarıkaya’da vardı.

Sibel Can’a ‘Fırtınam’ şarkısında eşlik eden ve şarkı söyleyen Serenay Sarıkaya’da büyük beğeni topladı. Sibel Can’ı her zamanki sahne öncesi yine çocukları yalnız bırakmadı. Engincan Ural arkadaşlarıyla ön masadan şarkılara eşlik ederken Melisa ise annesiyle kulisten sahne öncesi bol bol fotoğraf paylaştı. Sibel Can’ın sahnesini izlemek için geceye katılan Serenay Sarıkaya’da birlikte şarkı söyleyerek izleyenlerden tam not aldı.

 Serenay Sarıkaya rezil oldu!

 Çağatay Ulusoy nasıl kadınlardan hoşlandığını açıkladı

 

Bir önceki yazımız olan Ünlüler 2015'e nasıl girdi? başlıklı makalemizde ünlüler, ünlüler 2015'e nasıl girdi ve yeni yıl hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. January 7, 2015

    […] Çağatay Ulusoy ve Serenay Sarıkaya’nın tatili bitti […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *