Çağatay Ulusoy nasıl kadınlardan hoşlandığını açıkladı

Medcezir’in yakışıklı oyuncusu Çağatay Ulusoy, Elle dergisinin aralık sayısına konuştu.

Çağatay Ulusoy: “Beni izleyen ve destekleyen insanlar için kendimi sürekli geliştirmem gerekiyor. Beğenilmek güzel ama sadece dış görünüş yetmez”

BEĞENİLMEK ÇOK GÜZEL

Medcezir’ dizisi ile ekranlarda boy gösteren genç oyuncu Çağatay Ulusoy’u hayranları yere göğe sığdıramıyor. Elle dergisi için objektif karşısına geçen oyuncu; çocukluğunu, hedeflerini, hakkındaki eleştirileri, hayranlarının sevgisini, büyük konuşmaktan çekindiği aşkını anlattı.

Nasıl bir çocukluk geçirdiniz?
Babam Bulgaristan göçmeni, annem Boşnak. Birbirlerine bağlı, akrabalık ilişkileri olan, büyük bir aile. Beni vicdanlı bir evlat olarak yetiştirmeye gayret ettiler. Ailede pek çok yaşıtım bulunması, küçükken hiperaktif olmamın en büyük etkenlerinden… Neyse ki enerjimi bir süre sonra spora verdim. Çocukluğumu dolu dolu yaşadığım ve sokakta büyüdüğüm için çok mutluyum.

Dış görünüş ve karakter olarak kime benziyorsunuz?

Geçtiğimiz günlerde bir haber vardı; “Hık demiş babasının burnundan düşmüş” diye. Bence de aynen öyle. Karakter olarak ise daha çok anneme benziyorum.

Küçükken en beğendiğiniz oyuncu kimdi?

Çok iyi hatırlıyorum, 10-11 yaşlarındayken ‘Deli Yürek’ vardı. İzlediğim delikanlı olarak gaza geldiğim‚ ilk dizilerdendi. Kenan İmirzalıoğlu, hala çok beğendiğim, saygı duyduğum değerli insanlardandır.

Oyunculuk dersleri almaya başlamışsınız.

Oyunculuk fikri hızlı gelişen bir sürecin sonunda oldu. Best Model yarışmasının ardından teklif geldi. Türkiye’deki TV sektörü dizi ağırlıklı projeler üzerine… Kendimi geliştirmek için dersler almaya başladım, çünkü sadece dış görünüş veya fotoğrafınız yetmez. Her işi zaten en iyi şekilde yapmak isterim, bunun için de emek vermek gerekir.

Sinema filmi hayaliniz var mı?

2015 yaz dönemi için Ay Yapım’la sinema projemiz var. Çalışmalara şimdiden başladık. Yönetmenimiz, Medcezir’de de beraber olduğum Ali Bilgin olacak. Oynayacağım rol için şimdiden derslere başladım. Başarılı olacağı mıza inanıyorum.

Oyunculuk derslerine devam mı?
Bir ay önce sinema projem için ders almaya başladım. İyi işler emek ister. Kendime ve işime saygım için, beni izleyen ve destekleyen insanlar için kendimi sürekli geliştirmem    gerektiğine inanıyorum.

ELEŞTiRiDEN KORKMAM

Eleştiriden korkar mısınız?

Aksine, eleştirinin büyük yararı olduğuna inanıyorum. Beni seven, destekleyen takipçilerimin yorumlarını ve eleştirilerini takip ediyorum.

Bugüne kadar aldığınız en iyi iltifat nedir?

Bu konuda biraz utangacım aslında. Bunları konuşmayı sevmiyorum. Yoksa beğenilmek tabii ki güzel. Sonuçta insanların beğenmesini umduğumuz
bir iş yapıyoruz.

SEVDiKLERiMi KISKANIRIM

Bir kadında size en çok çekici gelen özellikler neler?
Sadece kadın-erkek ilişkisinde değil, tüm arkadaşlık ilişkilerimde samimiyete önem veririm. Bana samimi ve içten yaklaşan birisiyle arkadaşlık edebilirim.

Sevdiğiniz insanı kıskanır mısınız?

Sevdiklerini kıskanmamak ne demek bilmiyorum! Tabii ki sevdiğim insanları kıskandığım zamanlar oluyor…

Aşk size bugüne kadar kendiniz hakkında ne öğretti?

Sanırım bunu cevaplamanın henüz zamanı gelmedi.

İleride “şöyle bir ailem olsun” gibi bir tarifiniz var mı?

Bence bunları düşünmek için henüz çok erken. İşime ve kariyerime odaklanmış durumdayım ama yetiştiğim aile profili benim için çok güzel bir örnek.

Röportajın devamı Elle aralık sayısında.

Bir önceki yazımız olan Chloe Loughnan altın gününe gidiyor! başlıklı makalemizde Chloe Loughnan ve Serdar Ortaç hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. December 7, 2014

    […]  Çağatay Ulusoy nasıl kadınlardan hoşlandığını açıkladı […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *