Büyük Ev Ablukada D22’ye çıkacak!

Sevilen rock grubu Büyük Ev Ablukada, 9 Kasım 2014 akşamı 18.00’da D22’de hayranlarıyla buluşuyor.

Büyük Ev Ablukada, tuhaf saçlı adamlar ve birkaç güzel kadından oluşan bir müzik grubudur. 2007 yılında bir koltukta kaydettikleri ilk şarkılarını internete koyarlarken başlarına geleceklerden haberleri yoktu. Bu ilk şarkıdan sonra diğer şarkıları da 2010 yılına kadar büyük bir kitle tarafından dinlendi ve paylaşıldı. Bu şekilde kendi kendine kitlesini yaratan grup, kendine özgü bir enerji de yaratarak sahneye çıkarak konser vermeye de başladı.

Performanslarını bazen iki akustik gitarla bazen de grubun diğer elemanlarıyla birlikte yani bes kişi full faça olarak yapan grubun üyeleri takma isimlerini kullanıyor ve hiçbir zaman gerçek kimliklerini ifşa etmiyorlar, gerçi aralarında birkaç gizli ünlü de var.

2010’dan beri her konserlerinde biletleri tükenen grup, hala müzik piyasasının bilindik yollarını kullanmamakta ısrarlı… Ürettikleri her şeyi, şarkılar, videolar ve daha fazlasını kendi internet sitelerinden yayımlıyorlar. İlk albümleri Full Faça’yı da kendi plak şirketleri Olmadı Kaçarız’dan yayımladılar.

Biletler Biletix’te 34.50 TL’den satılıyor.

Zaman öldürecek karışık şarkılar

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *