Burcu Leflef’in Kelebeğin Rüyası defilesi Atatürk Havalimanı’nda

Türkiye’de ve dünyada birçok sektörde kurumsal kıyafetlere imza atan tasarımcı Burcu Leflef, ‘Kelebeğin Dünyası’ adlı defilesindeki yeni tasarımlarını bugün Atatürk Havalimanı’nda görücüye çıkaracak.

2002 yılından bu yana Bateks çatısı altında ‘Burce Bena’ markasıyla kurumsal kıyafetler tasarlayan Leflef’in ‘Kelebeğin Dünyası’ defilesi özel bir uçak maketi podyuma dönüştürülerek sergilenecek.

Defilede, plastik makyajla Victoria Beckham, Geogre Clooney, Angelina Jolie, Ronaldo ve Marlon Brando gibi ünlü isimlerin birebir kopyaları podyuma çıkacak. Atatürk Havalimanı’nda tiyatral bir şov eşliğinde yeni koleksiyonunu tanıtacak olan Leflef, ‘Kelebeğin Dünyası’na 2 yıldır hazırlandığını söyledi. Leflef, “Uzun yıllardır havacılık sektörüne hizmet veriyoruz. Defilenin organizatörlüğünü Taylan Güner üstleniyor. Podyum için hazırlanan uçak maketinin gerçek bir uçak gibi uçuş kodu olacak, piste indiğinde kule tarafından anonsu gerçekleştirilecek ve defile başlayacak” dedi.

Bir önceki yazımız olan Çanakkale Savaşını anlatan kitap: Çanakkale 1915 başlıklı makalemizde Çanakkale 1915, Çanakkale Savaşı ve Çanakkale Savaşı'nı anlatan kitap hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *