Burcu Esmersoy yorgunluktan ölecek!

Aşkları ve yer aldığı projelerle gündemden inmeyen Burcu Esmersoy yoğun tempodan yorulmuş.

Aşk hayatı olsun, yaptığı işlerle olsun, son zamanların en gözde isimi haline gelen Burcu Esmersoy, önceki gün İstinye Park’ta magazin muhabirlerinin objektiflerine yansıdı. Yalnız başına geldiği alışveriş merkezine girer girmez tüm dikkatleri üzerine toplayan Esmersoy, beresinden, yırtık pantolonuna kadar giyimiyle ben buradayım diyordu. Magazin muhabirlerinin ayaküstü sorduğu soruları kibar bir şekilde cevapsız bırakan Burcu Esmersoy, ”Son zamanlarda çok gündeme geldim. Biraz durulmak en iyisi bu seferlik bir şey sormayın arkadaşlar” diyerek soruları geçiştirdi.

Arda Turan ve Burcu Esmersoy’un başbaşa yemeği

Arda Turan ile Nişantaşı’ndaki bir restoranda yemek yiyen Burcu Esmersoy, çıkışta gazetecileri görünce kendi haberinin başlığını attı: “Teselliyi birbirlerinde aradılar!”

Burcu Esmersoy, Arda Turan, Oğulcan Engin ve Saffet Ulusoy, önceki akşam Nişantaşı’ndaki bir mekanda buluştu. Kahkahaların havada uçuştuğu buluşma, gece yarısına kadar sürdü. Çıkışta gazetecileri karşısında gören Esmersoy, “Merhaba beyler, nasılsınız?” diyerek sohbete başladı.

Arda Turan, “Haydi komik bir şeyler anlat” deyince; sunucu “Teselliyi birbirlerinde aradılar” diyerek kahkahayı bastı. Özel hayatlarında mutluluğu yakalayamayan ikiliden Burcu Esmersoy’un, birkaç hafta önce Başar Savur’la yolları ayrılmıştı.

 Burcu Esmersoy’dan Çağatay Ulusoy’a övgü

‘Elle Stil Ödülleri’, önceki akşam Raffles Hotel’de düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. Elde edilen gelirin TEMA Vakfı’na bağışlandığı gecede; moda, eğlence ve iş dünyasının önde gelen isimleri şıklık yarışı içindeydi. Göğüs dekolteli mini elbisesiyle öne çıkan Burcu Esmersoy, Çağatay Ulusoy’a ‘Elle Stil Erkek Oyuncu’ ödülünü, “Ve tanrı erkeği yarattı” diyerek takdim etti.

 

Bir önceki yazımız olan Yılmaz Erdoğan eşinin öpüşmesini umursamadı! başlıklı makalemizde Belçim Bilgin Erdoğan, Belçim Bilgin Erdoğan öpüşme ve Çalsın Sazlar hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *