Burcu Esmersoy C&A tanıtımında

Burcu Esmersoy, Ortaköy’de C&A’nın yeni koleksiyonunun tanıtımındaydı.
Elindeki kınayı gösteren Esmersoy, “Bir arkadaşım için Bursa’da kına yaptık” dedi. “Si-zin kınanız ne zaman olacak?” sorusuna “ Durun daha yeni ayrıldık” cevabını verdi.
Sami Kiresepi’yle ayrılığın ardından depresyonda olup olmadığını soran muhabirlere yanıtı netti: “Üzgün olanlar saçıyla falan oynar. Üzgün olmayanlar yoluna devam eder. Saçımı kestirmediğim sürece bende sıkıntı olmaz. Saç omuzlara gelirse sıkıntı var demektir.”

YAZIN HABERCiSi

C&A, yeni koleksiyonunu önceki gün yaz atmosferinde tanıttı. Ünlü isimler de, yeni sezonun trendlerini görmek için bir araya geldi

Hazır giyim markası C&A, önceki gün yaz koleksiyonunu Ortaköy’deki The House Cafe’de tanıttı. Davette moda severler, stil danışmanı Mert Aslan’ın sezonun trendleri hakkında verdiği tüyoları can kulağıyla dinledi.

“BENDE SIKINTI YOK”
Kısa süre önce nişanlısı Sami Kiresepi’den ayrılan sunucu Burcu Esmersoy, davette elindeki kınayla dikkat çekti. Esmersoy, gazetecilerin “Sizin kınanız ne zaman?” sorusuna “Durun daha yeni ayrıldık” yanıtını verdi.
Üzgün olmadığını ima eden sunucu “Saçımı kestirmediğim sürece sıkıntı yok demektir. Ama saç omuzlara gelirse sıkıntı var” dedi. Yaz için alışveriş yaptığını sözlerine ekleyen Esmersoy, “Bikinili görüntülenmemek gibi bir çabam yok. İstiyorsanız 19 Mayıs’ta buluşalım” diyerek espri yaptı.

“KEMAL iÇiN SEÇiCi DAVRANIYORUM”

Ahu Yağtu, oyunculuk teklifleri al-dığını ama oğlu Kemal için seçici davrandığını söyledi: “Biraz da yo-ğun tempomdan dolayı oyunculuk tekliflerine sıcak bakamıyorum.”

Bir önceki yazımız olan Gülben Ergen kanser hastasını ağırladı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *