Burak Özçivit: En büyük destekçim Fahriye Evcen

Aşk Sana Benzer‘ filmiyle gündemde olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit önceki gün Best FM’de Yasemin Şefik’in konuğu oldu. Programda ünlü çiftin keyifli sohbet ve aşk hakkında yaptıkları yorumlar ilgi çekti. Özçivit, “Ben daha projeyi düşünürken Fahriye’ye gidip ‘Şarkı söyler misin?’ dedim, şarkıyı seçtik. ‘Düet yaparız’ dedik. Bu işleri basit sanıyordum. Çok zormuş. En büyük destekçim Fahriye’ydi. Filme bir jest olsun dedik baya bir zorlandık” dedi. Klipte bir gün boyunca ağlayan Fahriye Evcen; ”Çok rahat ağlarım. Yönetmen her kare de ağlattı beni. Klip yönetmeniz, ‘Oyuncuyla klip çekmek ne değişikmiş’ dedi. Aslında şarkıcılar hiç işleri olmadıkları bir şeyi yapıyorlar. Çok zor. Oyuncuya duyguyu söylüyorsun oynuyor” diye konuştu.

“İlişkiler kurulduğu sürede başlıyor ve bitiyor”
Evcen, “Filmde ana tema Yeşilçam tadının, naifliğin, güzelliği var. Teknolojik hiçbir şey yok filmde. Biz değişik bir film yapmak istedik. Çok fazla şehir hikayesi değil, teknolojik alet yok. Filmde doğayı aşkı gösterdik. Sadece iki kişi arasında değil bir kasabadaki hayatı da göstermek istedik. Eskilerde ilişki kurmak uzun bir süreyken, artık ilişkiler kurulduğu sürede başlıyor ve bitiyor” dedi. Özçivit; “Unuttuğumuz veya özlediğimiz şeyleri hatırlatmak istedik. Şehirde çok boğuluyoryuz. Cep telefonları, sosyal medya bunların hiçbirinin olmadığı zamanlar vardı. Yeşilçam filmlerini bu yüzden seviyoruz. Özlediğimiz aşk var” diye konuştu.

“İnsan önce kendini sevecek”
Aşk sana benzer‘ filmin adı ama aşk başka neye benzer?” sorusuna Burak Özçivit, “Aşk, aynaya benzer. İnsan önce kendini sevecek. Ondan sonra karşısındakini sevecek” cevabını verdi.
Aşkı anlatan şarkı ‘Benzemez Kimse Sana’
Yasemin Şefik ikiliye, “Var mı bu aralar bizim şarkımız dediğiniz bir şarkı, sizin şarkınız nedir?” sorusunu yöneltince Evcen, “Şarkı deyince aklıma Müzeyyen Senar geliyor. Sevdiğimiz bir sanatçıydı. Hem de rahmetle anmış olalım; Müzeyyen Senar; Benzemez Kimse Sana…” dedi.

Fahriye Evcen, Burak Özçivit aşkını anlattı

 Aşk Sana Benzer’in yeni fragmanı büyüledi

 Aşk Sana Benzer kamera arkası görüntüleri

 

 

Bir önceki yazımız olan Sertap Erener'in yeni sevgilisi Emre Kula başlıklı makalemizde Emre Kula kimdir, sertab erener ve Sertab Erener'in yeni sevgilisi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *