Bülent Ersoy’un pes dedirten fobisi

Bülent Ersoy, bindiği uçakta kemerini bağlamadığı için yaşanan olaylara açıklık getirdi: “Kemer fobim var. Durumu görevlilere ve yolculara açıkladım, bana hak verdiler”

Antalya-İstanbul seferini yapan uçakta kemerini bağlamadığı için görevlilerle tartıştığı ve kalkışı geciktirdiği için yolcularla polemik yaşadığı konuşulan Bülent Ersoy, iddialara bir basın açıklamasıyla cevap verdi.

Bülent Ersoy, yıllar önce Adana’da geçirdiği trafik kazasında ölüm tehlikesi atlattığını ve bu yüzden kemer fobisi olduğunu söyledi. Diva, şöyle konuştu: “Uçağa ve arabaya bindiğimde psikolojik sorunlar yaşıyorum. Kemer takamayacağımı söyleyince ek kemer getirdiler ve bağlandım. Yolculara durumu izah ettim ve gönüllerini aldım. Ancak bir beyefendi ‘Sağlık sorunuz varsa uçağa binmeseydiniz’ deyince; böbrek hastası olduğumu, dikişli yerim yüzünden takamayacağımı söyledim.”

İstanbul’a indikten sonra tutanak tutturduğunu belirten Bülent Ersoy, “Hostesler benden özür diledi. Bir rezillik olsa, tutanakta yazardı; bana hak verdiler” dedi.

Bülent Ersoy Arkadaşım Hoşgeldin için 50 bin TL aldı

 Bülent Ersoy’un alışverişi böyle olur

 Sibel Can’a Bülent Ersoy sürprizi

 

Bir önceki yazımız olan Deniz Akkaya sevgilisiyle öpüşürken yakalandı! başlıklı makalemizde deniz akkaya, Deniz Akkaya öpüşme ve Murat Varol hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *