Bülent Ersoy’un alışverişi böyle olur

Türk sanat müziğinin Diva’sı Bülent Ersoy, önceki gün yılbaşı alışverişi için Akmerkez’deydi.

Bir mağazada sezon ürünlerini inceleyen Ersoy, beğendiği parçaları erkek çalışanlara denettirdi.
Diğer mağazalardan da ürünler isteyen Diva’nın bir dediği iki edilmedi; alışveriş sırasında ikramlar yapıldı. Yaklaşık iki saat mağazada kalan Ersoy, 10 bin TL harcadı ve peşin ödeme yaptı.

DiVA ALISVERiŞTE!

Türk sanat müziğinin usta ismi Bülent Ersoy, yılbaşı alışverişi için mağaza kapattı; beğendiği ürünleri çalışanlara denettirdi

Bülent Ersoy, önceki gün yılbaşı alışverişi için Akmerkez’deydi. Diva,  önce mağazayı kapattı, daha sonra çalışanlardan mankenlik yapmasını istedi. Ayrıca beğendiklerini de vitrin mankeni üzerinde kombin yaptırdı.

HİZMETTE SINIR YOK
Ersoy’a, kıyafet seçimi sırasında kadehlerle içecekler de servis edildi. Hizmette sınır tanımayan çalışanlar, Ersoy’un özel isteklerini de kırmadı. Alışveriş merkezindeki farklı mağazalardan da ürünler getirterek, sanatçının istediği kombinler elde edildi. Yaklaşık iki saat süren alışveriş sonrası Diva yaklaşık 10 bin TL ödeme yaptı.  Ersoy’un baktığı ürünlerin hepsinin erkek modelleri olması dikkat çekti. Ersoy,  nakit ödeme yaptı.

UMUT ÜNVER  – CADDE

Bir önceki yazımız olan 4 yeni aşığın İtalya kaçamağı başlıklı makalemizde ayşe hatun önal, cem yılmaz ve meryem uzerli hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *